.
Friday, 2024-04-19, 7:03 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: sonjecka, papataz  
    Forum » Razne igracke » Action figure » Zlatni Kompas (Golden Compass)
    Zlatni Kompas
    papatazDate: Monday, 2010-10-25, 10:07 PM | Message # 1
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    I tako sam ja danas imao pauzu jedan čas, i svratim do prodavnice igračaka. Kad tamo, figure iz "Zlatnog kompasa" po 150 dinara komad. Za vas koji ne koristite dinare, to vam je manje od evro i po, ili, drugim rečima, tri figure koje sam kupio koštaju zajedno manje od dva Happy Meal- a :D.

    Kupio sam dva tartarska vojnika, i jednog dobrog vođu nekakvog pobunjeničkog grada - nemam pojma, film nisam ni gledao jer onu malu što je u glavnoj ulozi ne mogu da svarim... Jedino čega se sećam su oni borbeni medvedi...

    Bilo kako bilo, figure su spakovane na interensantan način, tako da pakovanje podseća na snežnu kuglu. Em je lepo, em figure ne mogu da se nakače na žice iliti pegove u radnji, pa su pakovanja u dosta dobrom stanju:

    Sa zadnje strane, tu su sve figure u seriji:

    Već primećujete koja je fora sa figurama: svaka je spakovana sa nekom pratećom životinjom. Evo ga vođa pobunjeničkog grada sa svojim gavranom:

    A evo i vojnika sa vukovima:

    Ono što me čudi je nekonzistentnost u bojenju - vojnici su u osnovi beli, i sve je bojeno na belu osnovu, pa im i lica izgledaju mnogo prirodnije nego kod ovog dobrice.
    Još jedna mana jeste artikulacija, koja nije zgodna za igračke koje imaju pištolje. Šta da se radi, za ove pare je dobro.
    Važno je da moja armija bradonja - čiji će vođa biti Šon Koneri - raste! biggrin
    Tu su negde po veličini sa Hasbrovim figurama, evo ih ovde pored Deadpool-a:

    Added (2010-10-25, 10:07 PM)
    ---------------------------------------------
    I da, oba vojnika dele isto telo, što i nije baš idealno...

     
    sonjeckaDate: Monday, 2010-10-25, 11:17 PM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    eeej,pa ove figure skroz solidno dobro izgledaju! A predobro da tako malo kostaju.
    Jel bilo jos figura? Ja bi ove medvjede super su. Inace ni ja nisam imala zivaca za film,pogledala do pola.
    Kod nas imaju neke jeftine figure Robin Hooda,valjda po nekoj talijanskoj seriji,po kvaliteti me podsjecaju na ove,samo sto su vece.

    zivotinje su isto super, stvarno se isplate!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Monday, 2010-10-25, 11:29 PM | Message # 3
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Imaju samo još ovakvih mini - figura; da je bilo medveda, ja bih ih odmah pokupio. Ostali su samo ženski likovi.

    Taj Robin Hud ima i kod nas, ali su preskupe. Ima dobar playset za ove četvoroinčne figure, kao neka tvrđava. To bih kupio čisto da imam, makar niikad ne ubacio nijednu Robin Hud figuru u nju.
    Robin ima i 12- inčne figure koje su mnogo bolje i urađene i obojene od ovih malih.

    BTW, u ovoj radnji ima dosta interesantnih stvari iz serija ili crtaća koji kod nas nisu više popularni, ili nikad nisu ni bili: prvi Yugioh serijal, One Piece, DBZ, Shaman King, čak i ovaj novi Star Trek film, ali sve su neki ostatci - niko od poznatijih likova.
    E, da, imaju i Biker Mice from Mars, neverovatno.

     
    sonjeckaDate: Tuesday, 2010-10-26, 0:08 AM | Message # 4
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    zenski likovi i nisu nesto osim sto su im dobre zivotinje. Super su mi ove sa leopardom,zecom ,svinjom i balonima. Ma da ih nadjem kupila bi sve to ja ,sigurno biggrin

    Robin Hood je kod nas oko 7 $, 35 kn, ali lose mi izgledaju, nekak ustogljeno i bezveze. Bolje su mi ove od Famose,nih imam 6-7 figura,ali nikako da nadjem glavne. Bas cu sa dotvorit topic o njima. Ima na aukcijama,al su mi skupe,al mozda i popustim jer mi treba Robin ,a nije losh ni poreznik!

    Eee,tako su kod nas u euroshop zalutale One Piece,,super izradjene figure,da jos dan danas ne mogu vjerovat da su kostale 13 kn,malo vise od 2$. DBZ bi sigurno pokupovala biggrin
    hahah, biker mice,da im nije i neki commodore negdje na polici,a stvarnoooo zakon!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    saguaroDate: Friday, 2011-01-07, 2:10 PM | Message # 5
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 37
    Reputation: 7
    Status: Offline
    uuuu zlatni kompas. super
     
    Forum » Razne igracke » Action figure » Zlatni Kompas (Golden Compass)
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024