.
Thursday, 2024-04-18, 1:28 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Prodavaci u Ducanima za Igracke
    Prodavaci u Ducanima za Igracke
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-02-06, 4:30 PM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Danas sam bila sa spikom i kolegicom do Joker centra i debelo se razocarala u Turbo limač. Ne zbog tog sto nisu nove setove dobili od 8 mj 2010,nego zato sto su vec dva ili tri puta zaredom prodavacice drske kad ih se nesto pita.
    Zadnji put sam pitala kad ce im doci setovi dobila sam ovaj odgovor; NEZNAM! Nemam pojma, to me se ne tiče! Sta ja znam kad ce doc!
    Danas smo dosli i stoji sa strane 6-7 od karotna napravljenih LEGO obicnih kocaka i kao isao špika pitat jel nam mogu dat jednu tu kocku,a ženska drsko odgovara; NEMOZEMO! Nemamo ni jednu za dat vam!
    A umjesto legica na police su stigli neki (cine se kineski) setovi s logom koji iz daljine izgleda kao lego,a zove se tomica. Neke figure slicne legu,ali je set napravljen od npr. pumpna stanica u komadu i zeljezni autic. KATASTROFA!

    Tako sam prije mislila o One2Playu,da je losiji od TL,al se sad stvar naglo promjenila. O2P je odjednom snizio cijene legica (ipak ankete nesto urade), stavio ih na cijenu kao i svugdje okolo. Razgranao se na razna mjesta,tipa neke kioske za novine,papirnice (kao One 2 Play corner) pa je veca vjerojatnost nabavit neke setove,ja sam onog Harry pottera LEGO nasla u papirnici jednoj. Prodavacice ne da su uljudne ,vec je svaka od njih nasmijana, ima povjerenja kad prevrcemo kutije i jos nam odu do skladista iskopat neke kartone i plakate od legica.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2011-02-06, 4:33 PM
     
    papatazDate: Sunday, 2011-02-06, 4:37 PM | Message # 2
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    radnice u TL u ovde su najsmorenija stvorenja ikad... ko im je kriv kad nisu ucile skolu! happy

    ono sto ja mrzim su:

    1) prodavaci koji idu za mnom kao da cu da strpam nesto u gace i bezim... mislim, evo sad cu... i jos me onako gledaju mrko/ popreko kad stisnem nesto na cemu pise "Try me"... a mozes da se kladis u zivot da cu da pritisnem, pa makar crkla!!! happy

    2) gazde i/ ili prodavci koji me napadnu sa: "Ovo ti je super, svetski hit!!! Super jeftino!" kao da nemam svoju volju.
    A kladim se da bolje od njih znam i sta je svetski hit, ako cemo pravo! happy Kad podjem da kupujem, uglavnom znam po sta sam posao, tako da - odbij! cool

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-02-06, 4:50 PM | Message # 3
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Trebali bi trazit prodavace koji bas vole igracke i koji se kuze kako sto radi,
    a ne da tamo rade neke frustro babe kojima je puna kapa djece i igracaka
    jer su oni ucili svoju djecu da se igracke bace u kontejner posto ne sluze nicemu u zivotu.

    Kako u gameshopovima ,u vecini slucajeva ,zaposle ljude koji se kuze u konzole,igre i koji ce ti na pultu dati savjet sto da kupit,ili odgovoriti na pitanje o proizvodu,a ne ovako neuko odbijati kupce. Odsad kad budem pri lovi prvo kupujem sve u one2play,a u TL bas ako moram! Najradje ne bi vise tmao ni isla,jer kad mi se digne zivce ja odma dizem ruke od toga!

    hahaha TRY ME!
    Danas nas je jedna tako pogledala i dosla sklopljenih ruku u stilu "sta to radite, maknite se ako necete kupit"
    ,a mi smo samo gledali malu djecju rucnu konzolicu na Toy Story.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2011-02-06, 4:51 PM
     
    papatazDate: Sunday, 2011-02-06, 4:53 PM | Message # 4
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    ahahahah ja sam bas u TLu video neku sa Bazom, i pise jos: "Try me! Pull tab on back!" i ja lepo izvucem jezicak, baterija proradi, ja isprobam i vratim!

    pa nek crknu! happy

     
    Dread_lockDate: Sunday, 2011-02-06, 4:55 PM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    slažem se i sa sonjeckom i papatazom!!

    Neki su prodavači stvaaarno grozni! angry

    I neprofesionalni, i neuljudni, i ne znan šta sve ne!

    A prodavačice u TL su sad grozne su mi one u centru grada (kraj škatule), em im je katastrofa dućan (nema nikakvog izbora, prije je bija mali raj!) em su prodavačice skoro ka da će te izbacit jer si uša i kvariš im njihov radni mir!! evil

     
    bob_rockDate: Sunday, 2011-02-06, 5:05 PM | Message # 6
    Brzoprsti
    Group: VIP
    Messages: 871
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Bia san nedavno u TL-u u Jokera s prijateljicom i malim joj, ponuda užasna, a prodavačice :/ Baš one seljanke, seljanke. Kad je starija prodavačica zazvala ovu mlađu, tako je odjeknulo preko cijelog dućana ono AAAAAAAA, da sam se jedva suzdržao da joj ne zavarim u facu. Uglavnom, preloš je taj TL . Najbolji mi je bio onaj u prime 3.
    Quote (papataz)
    1) prodavaci koji idu za mnom kao da cu da strpam nesto u gace i bezim.

    To me nervira od malih nogu, ajde razumijem kad smo bili djeca, ali sad da me prati tako...užas.


    http://www.njuskalo.hr/knjige-knjizevnost/60-tak-naslova-oglas-1948460
    http://www.njuskalo.hr/stripovi/otkrice-sveta-stripu-oglas-1948513
    http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/hrpa-igracaka-djecu-oglas-1814844
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-02-06, 5:07 PM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (papataz)
    ahahahah ja sam bas u TLu video neku sa Bazom, i pise jos: "Try me! Pull tab on back!" i ja lepo izvucem jezicak, baterija proradi, ja isprobam i vratim!

    pa nek crknu!

    hhahahahahahahaha nek crknu! To je i moja bolja polovica danas ucinila! zasto ne, kad pise!

    Quote (Dread_lock)
    A prodavačice u TL su sad grozne su mi one u centru grada (kraj škatule), em im je katastrofa dućan (nema nikakvog izbora, prije je bija mali raj!) em su prodavačice skoro ka da će te izbacit jer si uša i kvariš im njihov radni mir!!

    upravo to! kad se sjetim doba kad je action-man ili batman (bruce timm) bio u centru pozornosti onda je to bilo zlatno doba TL i taj u gradu je doslovno bio raj. A sad dodje mi plakat kad vidim, vise igracaka ima u onoj kutiji ostecene igracke nego na policama. SRAMOTA!
    A o uljudnosti,ne zelim ni pricat, uvijek kad udjem pricaju na onom pultu i onda jedna uzdahne jer me mora pratit da nesto ne maznem i kao da jedva ceka da odem van.
    Nedajboze da idem skidat nesto s onih zeljeznih vjesalica, pregledavat transformerse ili SW figure i pomicat ih da vidim sto ima iza. Onda su na rubu sloma.
    Onaj TL sto je bio u Split3 tu su isto bili drski, upravo kupujem ,recimo 800 kn lega i oni drski prema meni, ima neka starija koja bi ti najradje skocila na vrat ,valjda zato sto vidi koliko para trosim na sugave igracke.

    Daleko,daleko je O2P bolji,u Zagrebu su me odusevili u onom shopu u Tkalci, tako su bili super,nasmijani,zezaju se,a jos je tad usla horda ekipe i sve smo im raskopali biggrin Zato i jesu napredovali i pregazili TL koji je bio na vrhu vrhova.

    Zao mi je jedino sto Land of Magic isto vise nije na usponu snage ko kad je imao tone i tone noviteta i action figura,sad samo par spawnova stoji na akciji. Njihovi prodavaci su isto malo malo umorni,ali su ok. Taman!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2011-02-06, 5:09 PM
     
    bob_rockDate: Sunday, 2011-02-06, 5:11 PM | Message # 8
    Brzoprsti
    Group: VIP
    Messages: 871
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Daleko,daleko je O2P bolji,u Zagrebu su me odusevili u onom shopu u Tkalci, tako su bili super,nasmijani,zezaju se,a jos je tad usla horda ekipe i sve smo im raskopali biggrin Zato i jesu napredovali i pregazili TL koji je bio na vrhu vrhova.

    Pa zato šta su prodavačice u Zg-u usporedo sa Splitom nebo i zemlja. Sjećam se zadnjeg posjeta Zagrebu, išao u Konzuma kupit vino i pivo, i sad odem na blagajnu cura ljubazna kao da njoj kupujem piće biggrin Onda se vratiš svakodnevnici Splita i ovim nadrkanim, potplaćenim blagajnicama u Konzuma i Keruma, koje te pozdrave preko one stvari i to samo zato šta moraju.


    http://www.njuskalo.hr/knjige-knjizevnost/60-tak-naslova-oglas-1948460
    http://www.njuskalo.hr/stripovi/otkrice-sveta-stripu-oglas-1948513
    http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/hrpa-igracaka-djecu-oglas-1814844
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-02-06, 5:14 PM | Message # 9
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (bob_rock)
    Baš one seljanke, seljanke. Kad je starija prodavačica zazvala ovu mlađu, tako je odjeknulo preko cijelog dućana ono AAAAAAAA,

    HAHAHHAHA, ponasaju se k'o da je to njihova privatna prČija biggrin
    I proizvodi im vise nisu kvalitetni ko prije,mirisu po kinezima (pa nek mirisu,al nece nabijat cijene), zna se zalomit neki fini popust, al' sve manje je to. Jedino sto im je ok je ono prikuljanje bodova koji se pretvaraju u kune pa ako se kupuje LEGO moze se fina svota nakupit,ali su nas isto prevarile jer nam nisu rekla da ako se placa karticom onda dobijes za istu cifru 1 bod,a ako se plati gotovinom onda se dobije 5 bodova. I nisu mi losi ovi sto su na Turbo limač fejsbooku iz zagreba (njihova grupa) kad preko nagrandih pitanja djele nagrade, uzasno su uljudni preko telefona kad treba preuzeti nagradu i sl.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2011-02-06, 5:20 PM
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-02-06, 5:17 PM | Message # 10
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (bob_rock)
    Pa zato šta su prodavačice u Zg-u usporedo sa Splitom nebo i zemlja.

    to je u ostalim ducanima,al bome u O2P su prodavaci uvijek super raspolozeni, mozda se zalomi od njih 10 jedna s PMS-om,al sveukupni dojam,stvarno zele zadrzat kupca. Mozda je to i do njihove place u odnosu na TL.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Monday, 2011-02-07, 6:06 PM | Message # 11
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    više i ne idem u TL - nema lega, a i ponuda dječije robice je jaako mizerna....
    al eto zalomilo se da smo za vikend bili do osijeka i uđemo u TL u merkatoru i skoro padnem u nesvijest kad sam vido one tomica lego sad
    mislim, nisam ih htio pljuvat na ovom IGRAČKE forumu al kad je već šefica sonja rekla pa da kažem i ja BLJAAAAK

    i ja sam naivno pitao prodavačice šta im je s lego ponudom - naravno da nisam dobio konkretan odgovor
    al evo u mom slučaju nisu bile neljubazne (valjda zato što sam bio jedini u dućanu) nego sramotno neinformirane al to je u našoj državi normalno (nažalost)

    nego zanima me jedna stvar - zašto o zašto nemamo one2play u slavoniji?????
    najbliži nam je u zagrebu cry , zar nije dovoljno da smo najjadnija regija u hr, nego nas i cool dućani s igračkama zaobilaze
    ajde ima tih o2p kutaka po drugim trgošima al oni nemaju lego, ponuda ostalih igračaka NULA
    sad u ožujku mjesecu s otvara neki grande šoping centar u osijeku pa će nadam se biti i o2playa - da vidimo i to čudo uživo smile

    e da, treba da pohvalimo muller, trenutno najjači izbor igračaka u slavoniji (jadni li smo...)

     
    nonoDate: Thursday, 2011-04-14, 8:06 AM | Message # 12
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    UFFFFF

    kaj ja sve propustim kada ne pregledavam forum kako treba, luda tema. Ovo sa "psom" čuvarom da se nekaj ne ukrade me užasno živcira. Mi smo prije 90% kupovali u TL i bili su ok prodavaci, more biti da ih ova kriza shebala pa su ono plaće pale itd... pa radi i to na psihu.

    Recimo u LOM tam prodavaćica se kada udjete pita dal može pomoći ako kažeš ne ona se vrati svom poslu i ko da te nema u dučanu e to je to. One2play na blagajni uvijek smiješak 5+, čak i tete u Mulleru se potrgaju da ti nađeju i pokažeju di je proizvod nema onoga treća polica odozada s ljeve strane, nego ljepo sa tobom do proizvoda čak i da koji savjet isto 5+. Konzum sve ovisi o danu, osim samesarima u konzumu oni uvijek nadr.... ko ludi i ja bi bio dajte na tanko rezite, a zake nije 3x mljeveno, dajte sada to i to ...

    Najgore kada moram ganjati doslovno prodavaća da ga nekaj upitaš i onda ga uhvatiš i onda ide to nije moj odjel sada će kolega i nema kolege ni za kruh cool cool


     
    oldtimerDate: Thursday, 2011-04-14, 8:40 AM | Message # 13
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    Moja loša iskustva s prodavači(ca)ma su počela kad sam kao klinac počeo kupovati ploče. Pojma nisu imale o čemu ja pričam kad ih pitam jesu došli novi Doorsi ili Led Zeppelin biggrin . Još se znalo desit ako su dvije da me počnu zezat da šta fali Miši Kovaču biggrin šta će mi ta strana sXXnja ionako ne razumiješ riječi (ak ona ne kuži - valjda niko ne kuži) biggrin . Najgora stvar je bila što su one naručivale ploče, došao bi tip iz Jugotona s praznim omotima plejki u nekakvom registratoru a one su birale.

    Što se tiče ovih vaših usporedbi splitskih i zagrebačkih dućana, plaće trgovaca su iste, a ponašanje se drastično razlikuje od firme do firme. Nema veće bande nego u Pevecu, u Metrou su ljubazni ali imaju običaj zbrisat u skladište ako vide da ideš prema njima nešto pitati happy , u Konzumu su uglavnom ljubazni osim što im se uvijek zaista vidi umor na licima i u držanju tijela.

    Mesari su oduvijek i svugdje bili najbahatiji i najotresitiji angry

    Added (2011-04-14, 8:40 Am)
    ---------------------------------------------
    E da, jednom u LOM-u u Frankopanskoj pitam curku drže li Trade Cards, ''znate ono kartice koje se sakupljaju kao ove naše naljepnice, ima s motivima Star Warsa, Star Treka, am. nogometa itd.'', gleda me zapanjeno, ja velim ''dobro, nema veze'' i izađem vani i onda šlag na kraju, čujem iza sebe ispod glasa ''a kog vraga fantaziraš'' happy ^_^

     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-04-14, 12:30 PM | Message # 14
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (oldtimer)
    a kog vraga fantaziraš'

    ccc! Uzas i sramota. Mene najvise u nasem LOMu nervira sto kad udjem ,imam neku zelju sto prije izacj er mi se cini kao da me zena pogledom hoce izgurat kroz vrata. Onako zivcano i ukoceno ceka da odem,a ako nesto uzmem za kupit onda se opusti. Vjerojatno im djecurlija dosta krade pa su na iglama. Iako je ducan velik 20 kvadrata i nije da bas mogu nesto krast.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Thursday, 2011-04-14, 9:54 PM | Message # 15
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    potpisujem ovo za mesare biggrin al samo u velikim trgovačkim lancima
    ovi u malim radnjama su carevi, al skupiiii
     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Prodavaci u Ducanima za Igracke
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024