.
Tuesday, 2024-04-23, 7:22 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Brbljaonica » Prijedlozi / ideje » Čekali Smo
    Čekali Smo
    sonjeckaDate: Thursday, 2012-04-26, 4:47 PM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Dakle, dragi članovi foruma igračke. Možda ste i sami bili svjedoci velikog šoka
    dok se popravljao ovaj besplatni server ... mislili smo da je nas forum i sve na njemu otislo u nepovrat, a to
    je godinu i pol dana pricanja i stavljanja slika nasih kolekcija.

    Da se takvo sto ne bi dogodilo bolje sprijeciti nego lijeciti pa vas obavjestavam da uskoro selimo na
    novi bolji forum gdje cete imati vise opcija, bit ce pregledniji i sto je najvaznije nece vise biti straha od
    rušenja vec cemo ga godisnje placati . O placanju cemo se dogovoriti, mozemo to napraviti u obliku aukcija, donacija od 20-30 kn po clanu sto i nije puno s obzirom koliko igracaka nabavimo godisnje prilikom trejdanja na forumu ili prodaje i kupovine.

    Kako bi sto prije krenuli u akciju dobri Watashi nam je ponudio da nam on otvori forum na svom (ove godine placenom serveru),a i
    pomoci ce ga skupa samnom i nonom odrzavati. Dogodine cemo onda platiti watashiju da plati server kako bi s edruzenje neometano nastavilo.

    Pratite ovaj topic jer cu na njega stavljati sve vazne obavijesti o selidbi, zasad zbog mojih i watashijevih obaveza 3-4 dna ne mozemo raditi na novom forumu,al polako cemo preseliti vecinu vaznijih tema odavde i ostaviti slicnu strukturu (uz minimalne preinake,tj. pojednostavljenja). Radimo i na dizajnu novog foruma koji bi takodjer treba biti privlacan i najnovijim clanovima.

    eto. cheers.

    slobodno pisite svidja li vam se ideja!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    oldtimerDate: Thursday, 2012-04-26, 5:37 PM | Message # 2
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    ja sam svakako spreman platiti 20-30 kn godišnje da bismo imali forum. gad se pogleda kroz cijelu godinu, to nije ništa.

    što se tiče seljenja tema, predlažem redukcije, npr. sve tržnice ne treba seliti, što će nam stari postovi o realiziranim dilovima. možda još neke stvari kad se već radi stvar od početka, npr objediniti novu tržnicu, zatim prvi forum ''brbljaonica'' i zadnji ''ostalo'' bi trebalo stopiti u jedan.
     
    legoooooDate: Thursday, 2012-04-26, 8:14 PM | Message # 3
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 184
    Reputation: 6
    Status: Offline
    A što ako neko neće plačat i možda ne želi ne želim bit bahat al forum se 1 samo jednom srušio nije neka frka sad da svi plačaju po 20 kuna žao mi je al rađe ću otić na neki drugi besplatni forum jer ovdje ne vidim svrhe

    Added (2012-04-26, 8:14 PM)
    ---------------------------------------------
    I šta sa onima koji će naknadno doći na forum milim mogu ja otić pa dođ dok vi završite sa plaćanjem ne kužim kako to mislite sad sad

     
    nonoDate: Thursday, 2012-04-26, 8:14 PM | Message # 4
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (legooooo)
    A što ako neko neće plačat i možda ne želi ne želim bit bahat al forum se 1 samo jednom srušio nije neka frka sad da svi plačaju po 20 kuna žao mi je al rađe ću otić na neki drugi besplatni forum jer ovdje ne vidim svrhe


    prvo i osnovno niko ti nije rekao da moraš išta plačati, ako si cuo za riječ DONACIJA to ti je kada sam odlučiš želiš li dati nešto a niko te ne sili, druga stvar VIP članovi, modovi i admini su dopili PP, postoji i druga stvar za plačanje, a to je "aukcijaŽ" ili prodaja, dakle ponudim neke igračke za prodaju i novac od prodaje DONIRAM forumu, gle tih 300-400kn/godinu podnesemo samo mi admini tak da dam do 12 mjeseca bome nije problem skupiti te pare

    NIKO VAS NE TJERA NITI NAGOVARA DA IŠTA MORATE PLAČATI, te i dalje možete uživati u svim benificijama i mogučnostima koje Vam forum pruža kao i dosada.

    Problem je legooooo da kod ovih free foruma nemaš mnogo mogučnosti, pošto su forumi definirani i određeni od strane hostera, a vidio si tj. čito da je bilo odličnih prijedloga za poboljšanje rada foruma ali nismo bili u mogučnosti to izvesti jel FREE forum to ne dopušta, tako da je uvijek najbolja solucija plačeni hosting...


     
    legoooooDate: Thursday, 2012-04-26, 8:25 PM | Message # 5
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 184
    Reputation: 6
    Status: Offline
    Ok ok mislim kao prvo neznam kako bi plačo i kad bi doniro ono dao bi vam 10 do 20 kuna možda više ako uspijem sredit još prodaja na ovom forumu
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2012-04-26, 8:58 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    tako je,ne mora se placati,al za dobrobit druzenja ja sam spremna dati svih 300 kn ako treba jer kad gledamo koliko sam super ljudi upoznala i koliko smo super stvari trejdali te svak svakom kupuje na buvljacima,dovraga,isplati se!!!

    oldie - naravno da necemo sve prebacit ja cu vidjet sto je goruca tema, trznice smo malo bolje reducirali da bude jasnije novopridoslima,postojat ce jedna velika trznica za sve i jedna manja za sakupljace kinder figura jer s eoni cesce trejdaju za sitne stvari. Jos je sve u radu,danas cijeli dan jurim naokolo tek cu kasnije stat,na miru sve procitat i poslozit u glavi. Watashi je danas veliki posao napravio i postavio mi strukturu za prebacivanje biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2012-04-26, 8:59 PM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (oldtimer)
    forum ''brbljaonica'' i zadnji ''ostalo'' bi trebalo stopiti u jedan.


    da to smo i napravili, vidjet ces, sad puno bolje izgleda,stavit cu linkove cim uredimo za javnost biggrin

    Quote (legooooo)
    20 kuna žao mi je al rađe ću otić na neki drugi besplatni forum jer ovdje ne vidim svrhe


    ako ti je jedina svrha prodavanje i zarada na ovom forumu,a ne vidis druge svrhe u druzenjima i komentiranju,onda slobodno otidji,ali
    jos jednom naglasavam nitko ne mora platiti! sto je nono i napisao!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Thursday, 2012-04-26, 9:01 PM | Message # 8
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Ja sam za za seljenje, i naravno računajte na moju donaciju smile

    evo, ja još predlažem da se neki unaprijete u moderatore - pr. Oldtimer za temu Autića! biggrin sad mi ne pada još neka moderatura ili sl. ako budem imala inspiracije javim.... smile
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2012-04-26, 9:04 PM | Message # 9
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (Dread_lock)
    naravno računajte na moju donaciju

    o donacijama cemo pricat kad to bude aktualno,zasad nas je watashi ugostio malo manje od godinu dana besplatno,a onda cemo dalje dogovoriti kad za to dodje vrijeme.

    Quote (Dread_lock)
    u moderatore - pr. Oldtimer za temu Autića!

    o,da, i to sam vec imala u planu samo sad prvo trebam odradit posao prebacivanja,a kasnije podjelimo titule biggrin

    ah kako je cudno na onom tamo forumu imat tek 1 post biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    IvoresDate: Thursday, 2012-04-26, 9:06 PM | Message # 10
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 56
    Reputation: 2
    Status: Offline
    U potpunosti podržavam novi forum.
    Idemo!
     
    XCIIIDate: Thursday, 2012-04-26, 9:14 PM | Message # 11
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 57
    Reputation: 2
    Status: Offline
    slažem se upotpunosti za novi forum i nema problema za donaciju, možete računat na mene.
    jer 20-30kn nije ništa kad ovdje upoznaš djecu s kojom dijeliš sreću hahahahahaha
     
    legoooooDate: Thursday, 2012-04-26, 9:21 PM | Message # 12
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 184
    Reputation: 6
    Status: Offline
    Nemoraš odmah se ljutit kažem da nisam još upozno nikog baš sad uživo ni niš kao prvo ima 14 godina i nemam vlastiti novac i kad sam imo spisko na novi komp i nije mi interes to jese možda razmišljai da imam roditelje ili tako nešto i da možda pare stavljam na stranu za neš drugo i da ne raspolažem parama tako lako šta odmh napadaš
     
    nonoDate: Thursday, 2012-04-26, 9:24 PM | Message # 13
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    niko ne napada eye happy

     
    legoooooDate: Thursday, 2012-04-26, 9:24 PM | Message # 14
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 184
    Reputation: 6
    Status: Offline
    I ako je besplatno prvih 5 mjeseci onda poslije tih pet mijeseci znači poslije ljeta možete očekivati donacije i to velike jel imam plan domoći se para happy happy happy
    Tako da ako su donacije tek poslije ma onda imam para biggrin biggrin biggrin biggrin
     
    IvoresDate: Thursday, 2012-04-26, 9:25 PM | Message # 15
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 56
    Reputation: 2
    Status: Offline
    Lego nemaš problema. Barba Ivo plaća za tebe smile
     
    Forum » Brbljaonica » Prijedlozi / ideje » Čekali Smo
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024