.
Friday, 2024-03-29, 9:39 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Razne igracke » Razno » Put u decju sobu - uzbudljiva avantura u nastavcima!!! (sta sve ima kod mojeg deteta :D)
    Put u decju sobu - uzbudljiva avantura u nastavcima!!!
    BornThisWayDate: Tuesday, 2011-06-14, 11:43 AM | Message # 16
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Quote (papataz)
    Keba Kraba

    happy
    Inače ja sam pitala za viteza,baš su fora! smile
     
    amidalaDate: Tuesday, 2011-06-14, 2:02 PM | Message # 17
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    Quote (Dread_lock)
    šta je ovo zeleno sa štrumpfom?

    očekivala sam ovaj post čim sam štrumpfa vidila smile smile smile smile smile smile smile
     
    WatashiiiDate: Wednesday, 2011-06-15, 0:27 AM | Message # 18
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    AAaa zakon smile

    Nastavi po planu biggrin


    LagCity Network
     
    papatazDate: Wednesday, 2011-06-15, 1:21 AM | Message # 19
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Posto danas nisam bio u kuci duze od 15 min u komadu, evo nesto malo da vas zabavi do daljnjeg - malo knjiga.
    Ne znam znate li svi cirilicu, pa cu pisati opise ispod :).


    Vini Pu
    Kuca na Puovom uglu - ove dve su original od A. A. Milna
    Puov Tao - ovo je kao objasnjen taoizam kroz Pua, simpaticno ali nemam pojma koliko je tacno.
    Knjiga za decake - puna trikova, fora i saveta za decake. Postoje takve knjige i za devojcice, oceve i majke i sjajne su. Mi nismo jos ni 10 deo stvari iz ove knjige uradili.


    Ben 10 mozgalice - ovo je zapravo HR izdanje koje dolazi i do nas
    Da puknes od Zeke - knjiga viceva o Zeki i Medi
    Bajke neke, sta znam, 3 praseta itd, neka glupost bio prvi deo dzabe uz dnevne novine happy
    Magic English - ono, Diznijevi likovi i klipovi, za ucenje engleskog. Imamo toga dosta.
    Zmajologija - ovo su sjajne knjige, uradjene kao pseudonaucni dokumenti: imaju mape, dokumenta, kojesta - ova ima kao i primere krljusti razlicitih vrsta zmajeva. Imamo i jednog zmaja igracku (Evropski zmaj smile ) inspirisanog ovom knjigom, videcete ga kad naidjemo na njega.


    Muzicka kultura - udzbenik za srednje skole, ali ovaj moj obozava muziku pa ima to
    Bumerang - maksimalno retardiran lokalni decji casopis, ali dobijaju se uz njega DVDjevi i pokloni, tako da ti na kraju novine dodju dzabe happy
    Planeta Zemlja - deo decje enciklopedije koja je bila i u slobodnoj prodaji i izlazila uz "Zabavnik", bice tih delova jos
    Oblici - bas ona slikovnica za malu decu, sa kartonskim listovima
    Crvenkapica - zapravo je bila slikovnica moje zene, pa je mozda i neko od vas imao? smile
    Dzeronimo Stilton "Sok od muva za grofa" - jedna od knjiga iz serijala o misu- novinaru koji upada u avanture. Sjajne su knjige, sa zanimljivim forama sa fontom, ilustracijama itd. Ima i crtani.


    Velike zagonetke i misterije - sta je bila Sfinga, postoje li vampiri, itd, itd... cool stvar
    Noddy aka Zvonko - igra i zabava (budi kreativan) - glupost. happy
    Svet sisara - enciklopedija kao i ona gore o Zemlji
    Leonardo da Vinci - Basne i legende. On izmisljao ili samo ilustrovao. Knjiga sa buvljaka, a totalno je super.
    Enciklopedija sveznanje - Macke. Neka druga enciklopedija, malo modernija, mislim da je Larousse.
    Potraga za tutankamonom - slicno kao "Zmajologija", ima replike fotografija istrazivaca, prirucnik za mumificiranje, itd, itd.

    KRAJ INTERMECA!!! happy

    happy happy
     
    WatashiiiDate: Wednesday, 2011-06-15, 1:56 PM | Message # 20
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Imacu nocne more od naslovnice bumeranga wacko

    LagCity Network
     
    MatejEmperorDate: Wednesday, 2011-06-15, 2:57 PM | Message # 21
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Ah i ja sam jedno vrijeme kupovao boomerang, ali je nesto dolazilouz njeg, nevjerujem da su to bili DVD-i... :P ali slazem se da je glup...

    btw, mozes li reci tko je izdavac ovih Zamjeva, jeli to neko strano izdanje prevedno u nas, ili...?

    Inace, i igracke promtaram, ima tu interesantnih stvari smile


     
    nonoDate: Wednesday, 2011-06-15, 4:11 PM | Message # 22
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    zmajeve imaš kod nas kupiti mislim daje oko 150kn knjiga

     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-06-15, 5:32 PM | Message # 23
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    jee papataz, bas uzivam svaki dan vidit na sto ces naletjet u sobi biggrin

    boomerang je bio zakon,kad sam jos mogla tjerat sestru i brata da crtaju za nagradne igre da mi osvajaju igracke i crtice biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Wednesday, 2011-06-15, 6:18 PM | Message # 24
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    OK, varao sam malo i preskocio nekolliko mesta da bismo danas stigli do zmaja! happy
    BTW, Bumerang izdanja za SR i HR su razlicita, mozda ste vi dobijali druge stvari uz njega zato?

    TRI SLIKE SAMO, ali sa podosta stvari svaka:


    Shrek iz Meka, iz promocije 2. dela,
    Super Hero Squad Fing Fang Foom, kutija od Lega bez Lega
    Optimus iz nekih jaja ono sto ih potopis u vodu pa siste i na kraju ostanu delovi, ljuta Kina.
    Vatrogasni kamion, vampirski zubi
    jos jedan vitez onaj, Kvazimodo iz Meka
    Tigar sto mrda sapom kad mu stisnes dugme na ledjima, oni Chap Mei Toys ili kako bi
    Kopija nekog ranog Transformersa, pa psedo - transformers/ motor "Simba" ja mislim da je proizvodjac.
    Plasticna krava, Smart iz Kindera, Burago BMW
    Iron man sprava za ispaljivanje diskova.


    Lilo iz Meka, Leonardo privezak kineski, Snezana iz nekih Dizni Kinder jaja, Srek kineski koji lici na Grinca happy , deo onog drveta iz Meka, kad je bila "Knjiga o Dzungli 2"
    ZMAJ ZMAJ LJUDI EVO GA ZMAJ - ima kostur od zice i jako je savitljiv, krila mu se pomeraju itd, kaleidoskop, lazni G1 Perceptor, Vendi iz Majstor Boba.
    Garfild sveca, Omnitriks uz koji dobijas diskove sa scenama iz crtanog, pa radi zapravo kao View Master, jedan B- Da Man kineski.
    Kineski Bamblbi filmski, Sivac/Iar iz Vini Pua, Frulas iz Tri praseta, moj kad sam bio mali.
    Jos jedan deo onog drveta iz Meka, na ovo ide Kralj Lu koji nije pronadjen u ovoj turi happy .


    Vagon od voza sa daljinskim "na zicu", Burago, tigar gumeni, zlikovac iz Rendzera, Spajdi komo stisnes noge i izleti Piterova glava.
    Nesto sta ja znam iz onog filma "Monsters vs aliens" iz Meka, DBZ figure iz kine, krs, ledja im nisu obojena, policajac iz slicnog seta kao i oni vitezovi, Kiklop iz nekog iznenadjenja, sat koji radi i ima tajnu pregradu za bombone happy , Kitty u kojoj su, opet, bile bombone, kornjaca iz Meka, bio je i krokodil s njom ali ne znam gde je, svinja iz nekog seta o farmi.
    iDog iz Meka, SuperHero Factroy kutija u kojoj je bio Sivi Hulk,
    Vitez neki sto se prodaju u fancy pakovanju a nisu ni za sta, Dino Thunder manji plavi Rendzer, sa opremom da se promeni u nabudzeni oblik, Dalmatinac iz Meka, konj za one vitezove, iiii.... macak iz Majstor Boba.

    Auh!

    Uvece jos malo knjiga! smile
     
    papatazDate: Wednesday, 2011-06-15, 6:21 PM | Message # 25
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Preskocio sam Goblina - on je isto iz nekih Spajdi iznenadjenja, stigne figura u 5- 6 delova pa je sastavljas.
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-06-15, 8:57 PM | Message # 26
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    al zmaj ,zmaj,zmaj je stvarno wooow, pravi pravcati!!! covjece koliko igracaka!



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Wednesday, 2011-06-15, 11:48 PM | Message # 27
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    BOMBERMAAAAN!!!1 AAAAA KAKO JE DOBAR!!!1!!!11 wacko

    LagCity Network
     
    papatazDate: Thursday, 2011-06-16, 0:13 AM | Message # 28
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Oces da ti dam jednog? happy
    Stvarno, mislim da ih imam(o) jedno 10... sto ce ovaj projekat i pokazati! smile
     
    papatazDate: Thursday, 2011-06-16, 12:22 PM | Message # 29
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Idemo, let's go

    Ajmo, vamonos! [SR]
    happy



    Skolska enciklopedija Oksford, opet je prvi deo bio besplatno, posle nismo kupovali happy
    Dalmatinci bojanka
    Cudesni svet Volta Diznija, Price iz raznih zemalja, found on BUVLJAK smile
    Najvece kulture sveta - Vizantija - knjige ove su bile u Idei odn Konzumu za male pare a super su. Ovo smo mu kupili kad se lozio da bude arheolog.
    Tri praseta, i jedna od knjiga o zemlji OZ, ovo je Strasilo iz Oza



    Slikovnica o zecu tokom godine, pa pravila za neku TMNT igru karticama, pa "Curan i petao" stara nasledjena slikovnica
    Knjiga o dzungli neka bezveze, pa album "Miki i Paja" raskupusan, i knjiga o Apolu 13, cool su te knjige koje prikazuju istorijske uzase.


    Gornji red su bezveze stvari happy
    Dole je knjiga "Jakov i sedam lopova" koju je dobio zbog imena, a napisala je Madona, i knjige upoznajte svet mora, suma i reka i jezera. Isto su bile uz Zabavnik, u njih se lepe slicice zivotinja.



    Dobili smo ceo komplet ovih slikovnica o izgubljenoj devojcici, koji je to uzas od nepismenosti, ali ajde, ovde na slici su 1. i 6ta.
    Sarena torbica, neka bojanka sa Hello Kitty kopijom
    Jos jedna slikovnica u koju se lepe slicice, "Cudesna knjiga o dinosaurusima",
    pa neki Kralj Lav opet kopija, koji je to horor od price, pa 16 prica sa stilom ilustracija kakve su bile i kad sam ja bio mali, i za kraj enciklopedija o praistoriji.


    Jos jedna Izgubljena devojcica, jos jedan Action Man Activity book, Najlepse price sveta sa kartonskim listovima
    Toy Story 2 i Teletabis bojanke, i "Moje prve zivotinje"



    Za kraj, "Zasto - koliko pitanja, toliko odgovora" - dobra knjiga ali nije "1000 zasto, 1000 zato"
    Neverovatne ptice, pa "Zuca na maskenbalu" - unutra imaju one nalepnice sto mogu da se odlepe i zalepe sto puta, pa kostimiras likove u knjizi.
    Mac u kamenu, Crvenkapa, Ivica i Marica, Moj 1. recnik engleskog jezika
    Teletabis slikovnica, Snezana iz one biblioteke Lane sto smo imali kao mali, i Miki Maus strip, koji ipak nije "Mikijev zabavnik"

    Auh!!!
     
    BornThisWayDate: Thursday, 2011-06-16, 12:32 PM | Message # 30
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Uuuuuu,zmaj je predivan,plišani?
     
    Forum » Razne igracke » Razno » Put u decju sobu - uzbudljiva avantura u nastavcima!!! (sta sve ima kod mojeg deteta :D)
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024