.
Friday, 2024-03-29, 9:20 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Razne igracke » Razno » Pink Panther Figure
    Pink Panther Figure
    ijaowooDate: Tuesday, 2012-05-01, 2:55 PM | Message # 1
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 364
    Reputation: 14
    Status: Offline
    posto vidim da ni za pink pantera ne postoji tema, otvaram je i kacim svoju trenutnu kolekciju.



    ovog sa kisobranom sam juce dobio.
    naleteo sam na neki lot igracaka za male pare koje me nisu interesovale sem ovog pink pantera.
    na pitanje od cega je i da li nesto pise na njemu dobijam odgovor da nista ne pise i da je od plastike, sto me je odmah odvratilo od zelje da ga uzimam al ipak me nesto kopka i nastavljam dalje da se raspitujem u fazonu da li bi prodavao samo njega van tog lota itd itd.
    dobijam pozitivan odgovor sa jednim cudnim pitanjem: "koliko ti imas godina? pitam jer ako si decak ili devojcica poklonicu ti je". razmisljam, online sam, niko me ne vidi, nigde ne pisu moji podaci, mogu da se koristim tastaturom i da se pretwaram da sam mawi decakkk al mi srce toliko ubrzano kuca da sam odustao od te ideje i rekao: "27 mi je, sto znaci da po nekim pravilima ja nisam dete vise, ali sam i dalje zainteresovan za kupovinu figure".
    iskrenost je pobedila. dobio sam je za dzabe i jos je on platio putne troskove!
    figura je stigla.
    original bully (pise cak na 4 mesta), guma, 1983 idealna za moju kolekciju!
     
    sonjeckaDate: Tuesday, 2012-05-01, 3:11 PM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    wow koja dobra kolekcija,sjecam se da su ovi sa zicom bili jedno vrijeme hit i svako drugo dijete ga je imalo.

    odlicni su svi, a ova prica s kisobrasnom je super, bas mi je drago kad tako naletim na neke divne prodavace, jednom je meni jedan prodavac poslao na
    kucnu adresu dvije kutije u njima svezajedno 30 kg lego kocaka i rekao mi je evo prodji kroz ruke svaku kocku izaberi sto ti treba i sto ces kupit,a ostatak slobodno vrati
    postom. Nisma mogla vjerovat i naravno kad mi je svaka kocka prosla kroz ruku bilo mi je glupo ista vraca pa sam sve otkupila jos uvijek godinu ipo dana sortiram te koscke biggrin :D




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    SkubyDate: Tuesday, 2012-05-01, 4:44 PM | Message # 3
    Brzoprsti
    Group: Users
    Messages: 653
    Reputation: 9
    Status: Offline
    Super kolekcija biggrin
     
    Dread_lockDate: Tuesday, 2012-05-01, 10:45 PM | Message # 4
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    joj super su figurice! i super je popratna priča uz njih! flower
     
    Forum » Razne igracke » Razno » Pink Panther Figure
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024