.
Thursday, 2024-04-18, 9:06 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: sonjecka  
    Forum » Kockice » Ostale » Brick robots - OPREZ RPE SLIKA!!1 (malo sam se zezal s novim kockama, iso sam radit robote)
    Brick robots - OPREZ RPE SLIKA!!1
    WatashiiiDate: Thursday, 2011-02-17, 1:10 AM | Message # 1
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Za pocetak, ovo su kocke koje sam dobio od sonjecke smile

    Ima ih jos, ovo je samo sto sam trenutno koristio. I ove dve zatvorene kutije su kocke i jos dve nisu na slici smile :)

    Ispricavam se na losim slikama od kojih je pola totalni shit. Najme, usred foto-sessiona mi je riknul foto aparat pa sam nastavil s mobitelom

    A ovo su roboti:

    Prvi robot zove se bacvenko. Tako inace zovemo jednu bacvicu koju nosim medju kockicama i koristimo uz zetone kad nemamo pri ruci figurice dok igramo dnd


    Malo je nestabilan na 2 kotaca, al je vrlo brz i puca lasere iz oka

    Iduci se zobe i3d3, zaboravih zasto osim sto ima ono r2 tjelo s hrelica


    On je dosta veci od covjeka. Ima samostrel na vrhu i kuku za spasavanje utapajucih robota i/ili ljudi

    Iduci je transformo, najgori transformer kojeg ste ikad vidili. Ovak izgleda kad stoji i razgovara se s vama


    A ovak kad se prevrne da brze vozi

    Ovo je migit:

    On je biomorph, najbolja kopija covjeka kojeg su roboti ikad izgradili. Nije bas dobar. Malo je nizak i uopce ne lici na covjeka, al ima laserski samostrel pa mu se to niko ne usudi rec

    Hangor, robot-vjesalica


    Zna 30 razlicitih nacina da vas ubije, ali samo jedan da objesite kaput na njega. Ima satelitsku vezu i laserski samostrel.
    Jedini od robota koji je nepomican tako da uglavnom stoji na mjestu i djeli mudre savjete iz prikrajka

    Added (2011-02-17, 1:10 Am)
    ---------------------------------------------
    Rotor! Hm, zvucalo je bolje kad sam mu davao ime. Najme, imena sam davao sad maloprije dok sam mjenjao imena fajlova


    On moze letit i lebdit u mjesto. Gornji i donji.. . rotor... da, glupo je ime. No da, oba rotora se vrte cime sam potrosio 66% rotirajucih djelova, bar kolko sam dosad naso, kocaka je rpe a ja sam zgubljen

    Planor. Tu sam vec ozbiljno ostajo bez ideja za davat imena, ko sto vidite


    A ni sam robot nije nesto. Zel sam neki nerastavljeni rep aviona i malo ga modificiro da napravim leteceg robota

    Gurko! Ne zove se tak zbog shtrumpfa neg zato jer dobro gura


    Unutra se bas ne vidi, al zapravo je to kamioncic kojim upravlja integrirani mali robot

    Frogsat


    Mali satelitski prijemnik koji vozi jako brzo za slucaj da vam hitno treba satelicka da gledate pro7 pa nazovete njega da odma dodje

    I ovo na kraju nije robot neg futuristicka kocija:


    Velicina je savrsena da unutra taman stane bacvenko

    to je to zasad


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-02-17, 1:22 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    stvarno se ne mogu odlucit koji mi je robot bolji od kojeg. Umrla sam od smijanja na onog "koji stoji i prica s vama", taj mi je komican,al dvojim oko Frogsata i Rotora biggrin Bacvenko mi je isto zakon,al ja najvise padam na slatke dvije očice biggrin

    Bas mi drago da su ti stigle kocke i da se zabavljas,meni su stajale u mraku ormara (i dalje voljene jer su takodjer pomno birane) ,al nitko se nije zelio igrat s njima iz straha da se opet ne pomjesaju s onom skupom gamadi, koja mi je unistila drustveni i zivot opcenito smile

    e,da, kad naletis na neku katastrofa ocuvanu kocku,slobodno je hiti neke sam na brzinu odvajala biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Thursday, 2011-02-17, 1:23 AM
     
    papatazDate: Thursday, 2011-02-17, 2:42 AM | Message # 3
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    ja bih citao strip o ovim robotima. ozbiljno.
     
    WatashiiiDate: Thursday, 2011-02-17, 11:44 AM | Message # 4
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Zato volim bionicle, mogu se slagat svakakve biomehanicke napravine. S legom su uvjek malo kockasti

    Sad se moram bacit na izgradnju nove tvrdjalicije, bice valjda mjesta i za neke od robota da nemoraju spavat vani u kuchici biggrin


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-02-17, 11:48 AM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (Watashiii)
    da nemoraju spavat vani u kuchici

    hehehhehe smile

    E,dovraga nisam znala da volis bionicle,sad mi zao sto ti nisam kupila onu kutiju bionicle djelova na buvljaku. Puna kutija za 20 kn smile




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    amidalaDate: Thursday, 2011-02-17, 1:07 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    cool!
     
    WatashiiiDate: Thursday, 2011-02-17, 3:00 PM | Message # 7
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    E,dovraga nisam znala da volis bionicle,sad mi zao sto ti nisam kupila onu kutiju bionicle djelova na buvljaku. Puna kutija za 20 kn

    Ma imam ih rpe (kineza, anravno), al sam ih prije koj mjesec spremio i nikak da ih preslozim sad


    LagCity Network
     
    Forum » Kockice » Ostale » Brick robots - OPREZ RPE SLIKA!!1 (malo sam se zezal s novim kockama, iso sam radit robote)
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024