.
Tuesday, 2024-04-23, 10:42 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum moderator: Watashiii  
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Lego drustvene igre
    Lego drustvene igre
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:09 AM | Message # 16
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Pa krenimo s obecanim recenzijama.

    Za pocetak evo najjednostavnije igre, ali super je zarazna mi nismo mogli docekat da dodjemo kuci nego smo sjeli na prvi zidic ispred šoping centra i zaigrali.Koliko se sjecam ova igra je kostala oko 70 kn, 10 eura

    cilj je sto prije slozit cijelog robota iste boje. Fora je sto kockica odlucuje kad ce protivnik protivniku krasti djelove, uzimati koju boju i sl. vrlo jednostavna i simpaticna.
    kutija

    slozeni roboti jako simpaticnih izraza lica

    kocka koja odlucuje boju dijela tijela

    pobjednik uzima pokal

    lijepo izdizajnirana kutija iznutra

    robot tijekom igre

    pravila su jako jednostavna, nisu ih ovaj put zakomplicirali
    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:25 AM | Message # 17
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    PIRATE CODE - igra koja je kostala 150,oko 20 eura kn,ali od svih ovih manjih igara najisplativija jer se dobiju super djelovi kao sto su;
    hrpetina dijamanata (inace uvijek u obicnim setovima skrtare s dijamantima jer su oni blago,a ovdje ih ima za tri zivota)
    kosturko
    velika skrinja
    hrpetina zlatnih kockica

    Igra me dosta podsjeca na potapanje brodova samim izgledom,ali je drugacija jer je zadatak posloziti dijamante. na slikama objasnim kako;
    vanjski izgled

    kad se igra slozi jednom jako je ekonomicno napravljena da stane kasnije u kutiju cijela do iduceg igranja.

    Velika skrinja je zamisljena tako da u nju stanu svi dijamanti,ali sto je sigurno sigurno je ja sam ih strpala u vrecicu sa zatvaracem

    igra izgleda ovako kad se slozi,predvidjena za 4 igraca

    svaki igrac otvori skrinju

    izvuce mali plate na koji ce zabosti dijamante u bojama po svom izboru (tj.sloziti kod u boji koji mora protivnik pogoditi)

    kad potpuno izvuce onda moze u tajnosti sloziti i vratiti u skrinju kod i zatvoriti. kocka sluzi da izabire boju dijamanta koju se igraci uzimati i raspitivati se sto drugi od njih ima

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:35 AM | Message # 18
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    MAGIKUS

    Preslatka igra oko 11 eura, 80 kn kosta. Ima atmosferu iz harry potter filmova. Kratko se igra i samim tim je zabavna,jasna i brza.
    Tko prije slozi 4 elementa taj moze skuhati najbolji napitak u loncu. Namjenjena za 4 igraca. Svaki igrac dobije recept ,tj. mali stalak s 4 boje na koje ce moci slagati osvojene elemente sa polica.

    imamo 4 elementa,to su kosturska glava, crveni rog, carobni štapić i pehar sa zelenim napitkom.
    svaki igrac prije bacanja kocke uzme sismisa ili sovu i postavi je okomito ili vodoravno na red u kojem zeli osvajati
    elemente. Tj. uzmes sovu i treba ti kosturska glva,stavis je u red koji ima glavu i bacas kocku ako kocka odluci ti uzimas glavu i stavljas je na svoj recept. TKo prije skupi cijeli recept dobio je igru.

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:44 AM | Message # 19
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    DRAGON

    Jedna od meni drazih igara, kosta 80 kn, oko 11 eura.
    jednostavna za igru i jako napeta pogotov ako je igra 4 ljudi.
    zaboravila sam joj slikat pravila,al probat cu se prisjetit. Watashi je nedanvo igrao pa ako sto pogrjesim nek ispravi biggrin

    preslatki castle microfigovi

    Cilj igre je zajasiti zmaja. sto znaci popeti se prvi do njega bez da vas baci lava.
    Zanimiljva stvar je sto se kocka non-stop gradi tijekom igre tj. nanju se stavljaju boje koje su kao potezi u slijedecim bacanjima.
    Ako se igrac nadje na mjestu gdje kocka(planina) ima rupice, protivnik ce ga smaknuti ako je dobio potez da moze birati hoce li stapicem kroz rupice na planini gurnuti igraca ili ce mu zaprijeciti put s malim narancastim cunom,koji simbolizira lavu. Ako mu zaprijeci igrac mora igrati dalje i kruziti oko planine te traziti slobodan prolaz koji ce ga odvesti k vrhu do zmaja. Najveca fora je kad mislis da ces pobjediti i na samom si vrhu dodje protivnik nenadano i smakne te stapicem na dno.
    Ili na kraju dodjes na vrh,nitko ti nista ne moze,ali moras dobiti odgovarajucu boju na kocki da bi sjeo na zmaja,uto stignu neprijatelji i prestignu te na samom cilju biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:50 AM | Message # 20
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Igra o kojoj ne znam nista reci osim da dobro izgleda,da bi bila predobra da mogu razaznat pravila i da ima super baseplate i microfigure. Uzaludno bacen novac 170 kn, oko 25 eura. Nista,a ma bas nista ne kuzim iz pravila. Igrali smo je 10-ak minuta
    i skuzili da to ne vodi nicemu. Vidim i po drugim recenzijama da nitko ne kuzi o cemu se zapravo radi.







    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 0:58 AM | Message # 21
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Piramidu je vec mamana recenzirala, pitala me nekoliko pitanja na koja jos ne znam odgovor dok ponovo ne zaigram.sjecam se da je u pravilima opet bilo nejasnoca u vaznijim djelovima tako da smo mi sami osmislili pravila i popunili te rupe neznanja biggrin

    evo malo detalja igre koji su mu super

    igra koja ima najveci broj microfigura,navise tan kockica (boja bijele kave) i lijepi tan baseplate. Lijepo oslikanu kocku.
    kosta 170 kn -25 eura

    najdrazi dio mi je kraj, kad se domognes unutrasnjosti piramide imas i zlantog skorpiona. Fora mi je kad igrac pobjedi protivnike ostaje sam i bori se s piramidom tj. mora rjesit sam zadnji zadatak da osvoji i zlatnog skorpiona,ali ako pogrjesi njega zauvijek proguta pijesak piramide i nema pobjednika biggrin

    kraj zlatnog skorpiona imate i dlaku kraljevskog macka Otta,vidim da je i u ovoj igri imao umjesane sape! mala gamad!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 1:08 AM | Message # 22
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Minotaur je uzasno zabavna igra, takodjer kosta 170 kn, 25 eura
    puno microfigura,zeleni baseplate i kartonsku sablonu za brzo postavljanje igre u prvotno stanje.
    cilj je pri dovesti svoju druzinu od po tri lika do cilja,tj sredine. Vazno je smao da vas minotaur ne uhvati jer vas vraca na pocetak.Igrac baca kockicu i ako dobije broj onda se krece po poljima kao "covjece naljuti se",ako dobije sivo na kockici znaci da moze maknuti oznaceni (koji smije) sivi zid s labirinta i postaviti ga protivniku da sto teze dodje do cilja.

    imam samo engleska pravila jer je igra kupljena u njemackoj prije nego su dosle kod nas biggrin

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-11-21, 1:23 AM | Message # 23
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    CREATIONARY

    Igra koja se pokazala najboljom za drustvo, bilo to djecje ili odraslo drustvo. Igra koja je pokazala najvise izdrzljivosti, prolila se po njoj coca-cola, a nakon par dana i pivo. Igra koja lako mijenja pravila pa nas je igralo 13 odjednom iako je ograniceno na manje igraca. Igra koja kosta 240 kn, 35 eura
    Igra ciji je jedini nedostatak sto karte nisu plastificirane i sto nema u njoj pjescani sat te sto nisu dobro rjesene pregrade pa ako se kocke ne spreme u najlonske vrecice onda se razlete po svim poljima unutar kutije.

    igra je jednostavna,baci se kocka,uzme se karta i koji pojam kocka pokaze izradjuje se od kockica model. Postoje napredne varijante,gdje moras slagat jednom rukom ili zatvorenih ociju.



    preporucujem protektore za karte da se ne bi cola prolila po njima.

    watashi mi davnih dana kupio i sad mi koristi i za ovo

    dobiju se i figovi

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    mamanaDate: Tuesday, 2010-11-23, 0:29 AM | Message # 24
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 132
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Hoćemo još! Hoćemo još! happy
     
    sonjeckaDate: Tuesday, 2010-11-23, 3:21 PM | Message # 25
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    polako,sad trebaju doci nove igre biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    BananaDate: Tuesday, 2010-11-23, 6:54 PM | Message # 26
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 50
    Reputation: 5
    Status: Offline
    da jm recite jel ce ovaj sah stvarno doci u hr?

    "May the Force be with you!"
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-08-10, 7:32 PM | Message # 27
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    stigli su danas u interspar i kupih ih sve!
    recenzije cim ih sve spojim i zaigram




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    amidalaDate: Wednesday, 2011-08-10, 7:43 PM | Message # 28
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    super izgledaju
     
    sonjeckaDate: Monday, 2011-08-29, 2:14 PM | Message # 29
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    danas kad sam se probudila i otisla do frizidera docekao me na prepad poklon biggrin





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Monday, 2011-08-29, 7:24 PM | Message # 30
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    daaaaaaj happy ludnicaaaaa

    to je jedina igra od lega koju kupujem čim ugledam

    čekamo recenziju happy
     
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Lego drustvene igre
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024