.
Friday, 2024-03-29, 8:57 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: Watashiii  
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Uskoci (Igra o domacim piratima (ne onim softverskim))
    Uskoci
    WatashiiiDate: Thursday, 2011-05-05, 0:15 AM | Message # 1
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Evo da napokon i ja budem koristan na ovom forumu. Nedavno sam napokon kupio ovu krasnu igru domace proizvodnje

    Ova kutijica na slici je set od 54 karte sa malom knjizicom pravila koja ukljucuje obicna i napredna pravila - napredna imaju samo par promjena, ali te promjene obrnu igru naglavacke i tjeraju ljude da bacaju karte jedni drugima u glavu biggrin

    Kad sam prvi put probao igrati, cinilo mi se kao tipicna domaca igra u kojoj se nis pametno ne desava. Dobivaju se karte s bojama i brojevima i treba ih posloziti da se na kraju dobije tocno 25 bodova. Onako, tipicna domaca igra, neke slike drveca, alata i salame na slici, meh... Ali tada su se pojavile stvari koje izazivaju kaos - dogadjaji. Ljubitelji M:tG karata bi ih mogli usporediti s interruptovima. Tih nekoliko karata imaju sposobnosti da blokiraju neciju igru, gledaju skrivene karte, mijenjaju vase karte s tudjima (sto je vrlo zastrasujuce u trenutku kad mislite da ste pobjedili), kradu karte i dr. Naravno, uz pravu ekipu odredjena kolicina diplomacija uvelike odmaze vasim sansama za pobjedu

    Meni osobno izgled karata nije omiljen jer je dosta realistican, ali to je samo subjektivno misljenje ludjaka koj gleda previse crtanih filmova. Objektivno, slike su prekrasne i vrlo staromodne tako da daju odlican ugodjaj samoj igri koja je savrsena kombinacija price o uskocima i domaceg stila kartanja na steroidima

    Uskoke je napravio http://www.amalgamgames.com/ a izdaje ih Algoritam. Cijena im je 80kn, a mogu se naci u Algoritmu (naravno), Land of Magic i kajaznam jos di, javite ak ih ugledate smile

    Ukratko, toplo preporucam svakom ljubitelju drustvenih igara. Ako to vec nije za vas, onda je idealan poklon nekom imigrantu koji voli za$#%#&e igre


    LagCity Network
     
    Dread_lockDate: Thursday, 2011-05-05, 1:00 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Čula sam za ove karte, dobro je čut povratnu informaciju da ne kupujem na blef. možda ih kupim nekome za poklon,npr. bratu al neće to bit uskoro.... biggrin
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-05-05, 12:11 PM | Message # 3
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    prvi put cujem o ovom. Ajd super da su nasi poceli nesto radit. Mozda s enetko sjeti radit i neke komicnije igre pa da i ja malo ilustriram biggrin
    Ja imam jednu igru s kartama koju su isto nasi radili i koja se dobivala u nekom djecjem casopisu. Svaki put po nekoliko karata dok se nije nakupio ogromni spil. Brat i ja smo je krenuli igrat,al traje i trajeee,a nikako krenut. Kao igra se na ploci,kockama,pijunima i sto je najvaznije kartama. Bas cu je poslikat.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    GrofDate: Monday, 2011-10-03, 8:18 PM | Message # 4
    Novajlija
    Group: Users
    Messages: 13
    Reputation: 0
    Status: Offline
    USKOCI vam uskoro izlaze u novom izdanju sa dvije dodatne karte, a inače je igra izuzetno zabavna i korektna.
     
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Uskoci (Igra o domacim piratima (ne onim softverskim))
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024