.
Thursday, 2024-04-18, 4:04 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Ostalo » Fotografija i video » Super Coveri Za Sega Igre
    Super Coveri Za Sega Igre
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-01-20, 1:05 AM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Ovo dobro dodje ako recimo kupite kopije pa je van drugaciji cover od igre koja pise na ketriđu
    Ovo je neki moj izbor onog sto bi volila imat jednom u zivotu























    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-01-20, 1:05 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline

















    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-01-28, 6:40 AM | Message # 3
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Skinula sam emulator s igrama cisto da vidim kakve su ove koje sam tunabrojila ,pa evo idem po redu,javit neke brze utiske

    Animaniacs - Odlicna igra, slicna Lost Vikinzima. Dakle, vodite istodobno tri lika, koja mijenjate po portebi jer svaki ima neke svoje stvari za razbijanje zagonetki. Smirujuce,nije obicna arkadica.

    Asterix - kao i svaki drugi asterix obicna arkada,ali super nacrtano. Malo je glazba prenabrijana za asterixa.

    Beauty and the Beast - Roar of the Beast - kao i sve disneyeve igre odlicno izanimirana, pokreti su su savrseni. U pocetku se igra s Beastom ,al nisam daleko dogurala jer samo isprobavam igre. Malo je teza i glup mi je zvuk ubijehnih bica. Takodjer napravljeno ko obicna arkada.

    Cheese Cat Astrophe Speedy Gonzales
    - ovu igru nisam nasla u emulatoru al' je se sjecam jos iz dana segateke. Sjecam se da je nisam prosla,al nisam mogla dalje od 4-5 nivoa,dosta teska,ali skroz simpaticna arkada.

    Duffy Duck Goes To Holywood - takodjer je nema u emulatoru,al je imam u kineskoj verziji s krivom naljepnicom na sebi biggrin Nisam je puno igrala,al planiram pa sad jos ne zelim ostavljat utiske

    Desert Demolition - e, ovo cu si nabavit prvom prilikom. willie kojot i ptica trkacica su glavni likovi,napravljeno kao arkada ali s nevjerojatnom slicnoscu samog crtica. Dakle, na pocetku igre izaberete lika . Uzela sam willija i krenula lovit pticu, fora je sto su super napravljene animacije svih prepreka kao u crticu. Ako dotaknete pticu ona izbaci sve sto je prije vas skupila,snagu,brzinu i sl. Kasnije willi koristi nesto od onih svojih ACME proizvoda,pa u drugom stageu dobije federe na noge biggrin

    Earthworm Jim 2 - kad sam je ranih dana igrala u emulatorima bila mi je teska i nepregledna iako su /larsonovi/ likovi odlicni. Nekako je igra previse u prvom nivou sarena pa ne bi nista skuzila sto i kako.Pretjerali s bojama i detaljima,no kasnije je sve zabavnija i smjesnija. Spika je nedavno presao cijelu iz prvog puta smile

    Ecco - e toliko sam godina igrala Ecca,al ne i ovaj prvi dio. Tesko je reci preko emulatora kakva je igra, jer je radjena kao zagonetna avantura, nikakva arkada kojom samo prelazis. U ono vrijeme Ecco je bila jedna od naprednijih igara jer je imala i prvid kretanja kroz igru u 3D ne samo plosno-arkadno. Sto se tice muzike,mislim da je i u tome prednjacila.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-01-28, 6:40 AM | Message # 4
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Fantasia - jos jedna arkada s mikijem, takodjer jedna od igara koje su mi prve na listi za nabavku (papataz je ima,pa moze reci vise). CIni mi se uzasno lijepo napravljena, glazba je odlicna iz crtica,ali vjerujem da je i zeznuta jer me brzo pokosilo.

    Garfield - Caught in the Act - vec sam je igrala po nekim watashijevim emulatorima. Garfield je predobro izanimiran,s hrpama fora. Detalji u nivoima su super nacrtani i zabavni,al je klasicno teska kao i sve segine arkade.

    Global Gladiators - Takodjer se sjecam igre iz doba segateke i posudbi preko vikenda. Igra je bila totalno zabavna iako u to doba ja kao djete uopce nisam znala da je igra od mcdonaldsa, sjecam se da smo skupljai ta slova M,al sad shvacam i zasto smile Nije previse teska,znam da smo je frend i ja presli nakon dva-tri dana uzastopnog igranja. Uzmete jednog od dvoje djecaka i pucate ne nekom puskom punjenom ljigom u neke ljigave zelene blobove/bakterije ,znate vec kako mcdonalds voli cistocu biggrin

    Goofy's Hysterical History Tour - Jos jedna lijepo napravljena disney arkada, nisam dugo igrala,al primjecujem da u vecini disney arkada ne mozes ubit neprijatelja ak skocis na njega,vecinom ih se treba izbjegavati.

    Lion King - sto reci, zelim ga vise od svega,u kutiji! Najbolja arkadna igrica za segu ikad, Od lijepo preglednih i taman sarenih nivoa,do glazbe. Tko je jednom igrao,zna o cemu pricam!

    nazalost strumpfova nema u emulatoru

    Marsupilami - JAko lijepo i obecavajuce. Odlican lik,odlican crtez,jedini problem je sto je igra previse brza tj. svakim skokom slika poskakuje pa ubrzo pokupite epilepsiju.

    Mickey's Ultimate Challenge - Super igra,fin nacrtana, jako jasan i cist crtez. Slatke fore,al jedino sto malo nervira je kricava glazba.

    Miskey Mania - mislim da je jedna od najtezih igara s mickeyem i najdostupnija za nabavu. Takodjer sam je davno igrala inisam stigla dalje od 2-3 nivoa jer lako te ubiju i brzo zavrsis na samom pocetku ne postoje passwordi za vracanje na zeljeni nivo. Odlican je prvi nivo i glazba, nivo je napravljen crno-bijel , po prvom Mickey crticu Steamboat wiilie,pa kasnije krece tek u boju od iduceg nivoa.

    nasatavak slijedi!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Friday, 2011-01-28, 10:03 AM | Message # 5
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Ecco - e toliko sam godina igrala Ecca,al ne i ovaj prvi dio. Tesko je reci preko emulatora kakva je igra, jer je radjena kao zagonetna avantura, nikakva arkada kojom samo prelazis. U ono vrijeme Ecco je bila jedna od naprednijih igara jer je imala i prvid kretanja kroz igru u 3D ne samo plosno-arkadno. Sto se tice muzike,mislim da je i u tome prednjacila.

    Ima jedna relativno nova nezavisna igra za PC koja je jako inspirirana eccom. Zove se aquaria i radi se o sireni (tj. neka podvodna zena, nema peraju umjesto nogu, al ima plivace kozice) koja tako putuje okolo i istrazuje okolis, a uz to moze carobirat pjevanjem razne stvari, od guranja divovskog kamenja do pretvaranja u neku darkersku verziju koja ubija neprijatelje

    Quote (sonjecka)
    nazalost strumpfova nema u emulatoru

    Imam ja nekih, evo cu ti ih sad mailat smile


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-01-28, 8:48 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Bas cu pogledat aquariu inace,nekidan sam skuzila da je igra za GBA Finding Nemo gotovo ista kao Ecco.

    evo probala, prvi utisak

    smurfs - aaaw,klasicno nacrtano, slatka muzikica no obicna arkada s lijevog prema desno

    smurfs 2 - uznapredovana verzija koja je meni zanimljivija jer nije samo arkada vec i mrvu istrazivacka s puno raznih misterioznih stramputica biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    amidalaDate: Saturday, 2011-01-29, 11:42 AM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    joj zašto više nema gamefabrique stranice
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2011-01-29, 11:15 PM | Message # 8
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline

    Comic Zone -citala sam o toj igri i prije,al nisam je vidila uzivo. Sad sam na emulatoru pokusala odigrat i skroz je zabavno. GLavni lik putuje kroz kadrove stripa i razbija neprijatelje. Malo mi je jedino bezveze sto nakon sto te ubiju vraca te na pocetak.

    Pinocchio - klasicno disneyevski nacrtana,odlicna glazba iz crtica. Svidja mi se kako je zamisljeno, prvi nivo se igra s pinokijem,drugi s cvrckom. NIje previse teska te se lako obnavlja energija. Simpa arkada, volila bi je imat.

    Pocahontas - Nije klasicna arkada i super je zamisljena kao mala avantura i puzzle. Super je to sto mozete izmjenjivati dva lika,pocahontas i njenog rakuna, tako da smisljate tko je za koji dio puttle zaduzen. Jedino sto mi smeta je uzasno ukoceno kretanje pocahontas, izgleda kao da je progutala metlu,a tako nekako i skace.

    nastavak slijedi biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Saturday, 2011-01-29, 11:52 PM | Message # 9
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Fantasia - jos jedna arkada s mikijem, takodjer jedna od igara koje su mi prve na listi za nabavku (papataz je ima,pa moze reci vise). CIni mi se uzasno lijepo napravljena, glazba je odlicna iz crtica,ali vjerujem da je i zeznuta jer me brzo pokosilo.

    Pretesko, pretesko, pretesko! Mrzim igre u kojima moram da kalkulisem: "Sad cu da pustim da me ovaj povredi, jer ne mogu da izbegnem i njega i ona dva protivnika posle njega!"

    Od igara sa spiska, imam jos i Comix Zone, koja je jednako dobra koliko je pamtim! Cista uzivancija!

    Pinokija sam presao sve odjednom, samo seo i zavrsio je. Lepo izgleda ali je prelaka.

    Animanijake - nikad nisam uspeo da sa Wakko- m lupim ono cudo sto izgleda kao AT - AT iz Star Warsa lupim dovoljno brzo happy . NIKAD!

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-01-30, 0:52 AM | Message # 10
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Pa da, znaci meni treba Pinocchio, ja volim lake igre cisto da vidim nivoe i usput uzivam. Mrzim po X puta prelazit od pocetka igru da bi dosla do sredine i da me ubiju. Zato mi je Ecco bio omiljen jer je imao mogucnost passworda,a ne glupih game overa!

    Sad bas gledam na YT neke igre koje u djetinjstvu nismo daleko dogurali, covjece kako ljudi izigraju to bez problema. Mickey Mania nam je bio horror,dlaje od 2 nivoa/pocetka 3 nije nitko mogao!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Forum » Ostalo » Fotografija i video » Super Coveri Za Sega Igre
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024