.
Tuesday, 2024-04-23, 11:26 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Fotografija i video » Retro Igrace Konzole
    Retro Igrace Konzole
    WatashiiiDate: Thursday, 2010-11-18, 11:01 AM | Message # 46
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (papataz)
    Evo ga, moj je ovakav:

    LINK KA YOUTUBE VIDEU

    o, pa dobar je surprised


    LagCity Network
     
    papatazDate: Thursday, 2010-11-18, 11:26 AM | Message # 47
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Nije toliko dobar, jer koliko god da prstenova nakupis, kad te neko udari ispadnu samo tri -valjda hardver ne moze da podnese vise- tako da se ne isplati ni skupljati ih jer bas i nemas neku zastitu... Evo imam igru jedno tri godine, i jos ne znam postoje li u njoj uopste Dragulji Haosa jer nikad nisam nakupio 50 prstenova happy

    Plus, u originalu mozes da ubijes onog protivnika sa siljcima, u Japanu se zove Yadrin, mislim, a ovde ne mozes... itd, itd

     
    WatashiiiDate: Thursday, 2010-11-18, 9:52 PM | Message # 48
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    DETALJI!!! biggrin

    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2010-11-18, 10:35 PM | Message # 49
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    bitno da se mali zarola! happy



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Saturday, 2010-12-18, 6:20 PM | Message # 50
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline

    happy

    Added (2010-12-18, 6:20 PM)
    ---------------------------------------------
    sonjecka, kako prepoznajes laznjake kad su van kutije?

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-12-19, 0:43 AM | Message # 51
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    smrde po losoj plastici, suskaju -onaj centralni čip se klima (al unatoc svemu losemu rade iz prve,dok originali nekad zezaju), vidi se da nisu teski i kvlaitetni ko od prave plastike. Naljepnica je neka sjajna i nije mat i odljepljuje se na gornjoj strani (hrptu). Trebalo bi i na original kazetici na nalji pisat sega.Teze se vade iz kutije,na kutiji nigdje ne pise sega.
    Ja imam laznjaka ovakvog gore,ova mi je naljepnica,a unutra igrica daffy u holivudu.

    ne radi ti link za uvecavanje ,mislim d aje ovo gore isto ko ova moja-laznjak s krivom igrom unutra,osim ako vec nisi isproba:)




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2010-12-19, 0:46 AM
     
    papatazDate: Sunday, 2010-12-19, 1:09 AM | Message # 52
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    ma meni je blo smesno "igrica ISPRVNA DAF DOG pa sam isekao ovu sliku biggrin

    Pitam te za laznjake zato sto imam samo 4 ketridza za sad, i na Mortal Kombatu pise pozadi "Acclaim" i "Assembled in Mexico", a na ove tri ostale pozadi samo pise "SEGA - Made in Japan", a nalepnice na dve su kao one kineske lazne Yugioh karte happy pa mi je malo sumnjivije! happy

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-12-19, 1:17 AM | Message # 53
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    znaci da svaka zemlja ima svoje laznjake biggrin
    iako sam prvo bila poludila na lika sto mi je uvalio laznjake (zato su bili jefitni)
    sad mi je drago da imam te igre,jer rade bez greske,a troduplo su jeftinije od originala.
    Lik je valjda imao ducan s ovim igrama i jos su cijene na njima (cijene su malo manje od originala u ono vrijeme ) i legalno su se prodavale,imaju jos i naljepnicu;
    igrice 16 Bit i 8 Bit
    uvoznik: Nina Commerce
    zemlja podrijekla: Taiwan
    1997

    smile

    inace naljepnice i coveri u kutijama su printani kao originali,ali im je tisak malo zagoren pa su boje tamnije.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Sunday, 2010-12-19, 11:55 PM | Message # 54
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Pitanje, pre svega za Sonjecku:

    ova druga Sega sto sam je pazario danas izgleda kao one dve tvoje original, sa prve slike.
    Prva je kao one tvoje lazne, samo original biggrin

    I na njima NISTA nije isto! Cak ni ulaz za adapter...

    Hteo sam da isprobam ovu danasnju, i vidim na onom kablu da se nalazi na 36. kanalu, medjutim slika je jako losa - toliko losa da sam odustao od igranja na njoj i povezao "staru" Segu.

    Pitanje: moze li to nekako da se popravi, mislim, kvalitet slike? Ili je kabal jednostavno riknuo? biggrin

     
    sonjeckaDate: Monday, 2010-12-20, 0:06 AM | Message # 55
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    druga sega koju si danas pazario je znaci sega mega drive 2 koja se prodavala za nase trziste (europa i amerika)

    prva koju si kupio koja slici na moje laznjake (to je ova s plavim dugmicima,jel tako?) je sega koja se prodavala u japanu. Valjda su zato razliciti kablovi.

    ja na ove dvije original sege (ove s crvenim gumbicima) imam dva razlicita adaptera,al su isti utikaci na segama,a jedan adapter ima dodatak jer se ne moze bez njega ukljuciti u nase strujne uticnice. (koliko varijanti,za poludjet)

    hmm,sad tko zna zasto je slika losha jer nemam tu drugu segu (japansku) da istrazim, inace ja bi uvijek sliku za segu nasla na programu 0.
    kakava ti je televizija, jel neka novija? Mozda je i do tog.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Monday, 2010-12-20, 0:17 AM | Message # 56
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Auh, tek sad nista ne razumem! happy

    Ma da, to je to, 36. kanal je kod nas bio uvek rezervisan za video, na ovom TVu mi je to nulti kanal, na proslom je bio oznacen sa AV...

    Zbunjujuce je to sto obe Sege imaju oznaku "Mega Drive 2"... znam da se u Americi zvala "Genesis", a koliko se secam, Mega Drive kec izgleda nekako bucmastije...
    Nego, bas mi zapelo da namestim ovu novu, jer sam sa starom dobio ovakav adapter koji ide u nju, pa onda obicni AV kabal od TVa do adaptera, a kod ove nove je sve u jednom komadu...

    Snaci cu se vec nekako, samo dok me prodje uzbudjenje, znam da potpuno zaglupim od radosti! happy

     
    sonjeckaDate: Monday, 2010-12-20, 0:20 AM | Message # 57
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    e da imam i ja jedno pitanje za ljude koji su imali commodore 64,ja sam bila premala tad,al mi ga je rodjak imao.

    Naime sto mi treba da commodore proradi.

    Imam tipkovnicu i kazetofon, da l' mi treba i onaj citac disketa ili je dovoljan samo kazetofon.

    dal znate nekog tko ima kazeta ili mi moze snimiti igre da isproban jer kako se cini moj commodore radi bez greske,a radi i kazetofon?

    i jos sam dobila kao neki ketriđ s njim,al ne znam kako ga pokrenut. Prodavac mi je rekao da su na njemu igre,i jos mi je par ljudi reklo da na tome moze bit igara,al nista ne ucitava,mislim d aje na tome neki poslovni program.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Monday, 2010-12-20, 0:30 AM | Message # 58
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ne treba ti citac disketa, ja ga nikad nisam ni imao!

    Imas i napajanje, i AV kabal sigurno :).

    Sto se kertridza tice, ja sam sa mojim Komodorom dobio neki crni sa 3 igre, na njemu je bila samo srebrna nalepnica "Commodore 64". Ono sto je vazno je da se, kad ubacis kertridz, ako je ispravan, on odmah sam ucitava, koliko se secam. Znaci, da ima nekih igara, vec bi znala!

    Ima kod nas igara za Komodor, original, po 3 evra plus postarina, na kasetama.
    Trenutno imaju "HALCYON", "DEAD RINGER", "WRESTLING" i "CYBORG".

    Isto tako, pogledaj OVAJ LINK

    Tu ti je sve, za manje od 20 evra. Ako te zanima, mogu da ti uzmem pa da opet napravimo neki deal happy

     
    sonjeckaDate: Monday, 2010-12-20, 0:35 AM | Message # 59
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (papataz)

    Zbunjujuce je to sto obe Sege imaju oznaku "Mega Drive 2"... znam da se u Americi zvala "Genesis", a koliko se secam, Mega Drive kec izgleda nekako bucmastije...
    Nego, bas mi zapelo da namestim ovu novu, jer sam sa starom dobio ovakav adapter koji ide u nju, pa onda obicni AV kabal od TVa do adaptera, a kod ove nove je sve u jednom komadu...

    sega mega drive 1 je ovo i to bi voljela nabavit

    sega mega drive 2 (Genesis - za amere i nas)

    sega mega drive 2 (za japance)

    skup hobi -Sega Mega Drive 1 with Sega Mega CD 1 and 32X addons (all PAL region)

    e sad ima i napredni oblik pokemona Sega Mega Drive 2 with Sega Mega CD 2 and 32X addons (all PAL region)

    voljela bi nabavit i sega gear jer imam jednu batman igricu jer nisu skupe igre na buvljaku i netu

    i ono sto me iznenadilo kod igrice tenis je ovo za igranje u 4.

    sto se tice veselja,uh znam kako je kad nesto tako jeftino dovuces kuci za kolekciju biggrin
    a danas tuge, budna stojim u 8 ujutro,granulo sunce,idealan dan za buvljak,a špika ne moze vozid jer ima temperaturu. pih, tko zna sto smo propustili! masterse, marvelovce, kinder igracke,sega igre,gameboyeve...smrc




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Monday, 2010-12-20, 1:05 AM | Message # 60
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    kablove i napajanje imam, sve radi ko podmazano.

    Quote (papataz)

    Sto se kertridza tice, ja sam sa mojim Komodorom dobio neki crni sa 3 igre, na njemu je bila samo srebrna nalepnica "Commodore 64". Ono sto je vazno je da se, kad ubacis kertridz, ako je ispravan, on odmah sam ucitava, koliko se secam. Znaci, da ima nekih igara, vec bi znala!

    moj je crni sa zutom naljepnicom na kojoj pise PNP, kad ga ukljucim ucita se,ali nema igrica

    Quote (papataz)
    Ima kod nas igara za Komodor, original, po 3 evra plus postarina, na kasetama.
    Trenutno imaju "HALCYON", "DEAD RINGER", "WRESTLING" i "CYBORG".

    to nije puno i jos su originali iako ne znam ni jednu od tih igara.

    Quote (papataz)
    Tu ti je sve, za manje od 20 evra. Ako te zanima, mogu da ti uzmem pa da opet napravimo neki deal

    ajd reci kakav deal da napravimo, a da te zena ne ubije kad dovuces doma jos starih kablova smile I da l' bi nenad to prenosio uz sav onaj fabuland ili da smislimo neku drugaciju dostavu?




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Forum » Ostalo » Fotografija i video » Retro Igrace Konzole
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024