.
Thursday, 2024-04-25, 2:34 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Ispricnica
    Ispricnica
    nonoDate: Sunday, 2011-04-03, 7:53 PM | Message # 46
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    da kvadratura kuhinje, neka su im pitanja ono boli glava glupa al eto nek im bude

     
    đžukelaDate: Saturday, 2011-04-09, 8:36 PM | Message # 47
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    pozdrav svima happy
    nije me bio skoro 2 tj. - iđen čitat zaostatke...

    sonja slobodno pitaj šta te zanima za pariz biggrin

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-04-10, 1:51 AM | Message # 48
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    aaa ja bi neki lijepi putopis,ako stignes napisat smile
    vratiooo si see smile nadam se da ti je bilo zakon!
    jesi naletio na neki strip ducan?




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Tuesday, 2011-04-12, 4:41 PM | Message # 49
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    ajme meni pa kud baš putopis kad sam i ovako polupismeni bauštelac biggrin

    bilo je predobro, zakon, ludnica..
    bili smo 3ipo dana - premalo za takvu gradinu. prvo i najvažnije (ovo dolazi pod sve zemlje EU) - sve je jako jako skupo (čitaj kafići i restorani)
    ponesite što je više moguće novaca da vam nebi falilo, mi smo ubili frendovu karticu..
    namjerno nismo uzimali jeftinije hostele nego smo odabrali hotel za 50e noćenje po glavi s dorućkom i popušili samo tako...hotel nam je bio katastrofa, soba manja od podmorničke časničke sobe s pogledom na zid druge zgrade. dorućak još gori (premda ako ste vegetarijanac...)
    pošto nas je bilo 4 i motiv puta nam je bila nogometna tekma, nismo baš brijali okolo u potrazi za simpatićnim zanimljivostima koje još nitko nije otkrio... bili smo pravi dosadni turisti s kartom i fotićima.. francuzi su ok, pristojni icivilizirani, spremni pomoć i dosta ih govori engleski
    obavezna i neophodna je upotreba metroa. u prvi mah kad vidiš mapu metroa i sve te linije koje se isprepliću - pomisliš uf izgubit ću se, al nakon par vožnji uđeš u štos i nije problem - stvarno su ga napravili i obilježili tako da svaki slavonac skuži happy e da dnevna karta je 6eura - premda se može švercat - nemojte ni pokušavat jerbo su kontrole česte i nisu spremni na nikakav dogovor kad te uhvete s rukama u kesi (čitaj kazna od 40e po glavi angry )
    fora je što je taj širi centar pariza velik ko 2 zagreba i od svake znamenitosti (toranj, notre dame, louvre, blabla) moraš opalit vožnjicu podzemnom od par stanica, osim ako nisi nabrijan na neko duže šetanje - mi nismo bili...
    prosječna tura u kafiću (2kave+2pive) oko 25-30eura, u restače nismo ni ulazili (ne računam McD di je dobro klopanje 10tak eura - ko kod nas)...
    mi smo se hranili u supermarketima kad nam je dosadio mekić, klopanje tako izađe oko 5eura po glavi...

    evo nadam se da sam bar malo pomogao, inače pariz grandiozan romantični grad s dušom, s prekrasnim megalomanskim starim zgradetinama koje kao da svaka ima svoju zanimljivu priču...
    uživajte i dobro se zabavite smile

    ps nisam vidio nikakvu trgovinu s stripovima

     
    nonoDate: Tuesday, 2011-04-12, 5:36 PM | Message # 50
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    bome ljepo ono otišla jedna prosječna plaća za 3 i pol dana wacko surprised surprised

     
    đžukelaDate: Tuesday, 2011-04-12, 8:46 PM | Message # 51
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    bome smo se istrošili, probili smo sve limite sad
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-04-13, 1:09 AM | Message # 52
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ee hvala đžukela na nekim vaznim obavijestima, frend mi je nedavno bio do Pariza isto 4 dana i upozorio me vec na te stvari s tim da je on isao u zimu tako da nisu mogli visit u kaficima jer su skupi,al su visili na cestama no bilo im je toplo jer oni griju ulice.

    posto smo mi dobili nagrando putovanje,ne bojim se za hotel, koji ima 4 zvjezdice, tko zna sto to ukljucuje i tko zna gdje je smjesten. Jos nismo dobili tocno sto cemo sve obilazit,al onako okvirno. S tim da imamo svako poslijepodne slobodno sto cu iskoristit
    za trazenje strip i igracka shopova s tim da cu se vjerojatno morat stiskat s novcima, jer je totalna stiska.

    a hranjenje,smo vec culi najbolje u supermarketima (tako se to radilo po veneciji - mogu ja 4 dana zivit na sendvicima samo da doma dovucem enormnu kolicinu zabavnih stvari) i mcdonaldsu (7 dana u Londonu, jos je bila akcija tako da su mi big macovi izlazili na usi no drzali bi me cijeli dan )

    sto se tice podzemne i to sam cula da je jako jednostavno,ali hvala ti za info o dnevnoj karti,to cmeo sigurno kupit i boli nas,tako i u Zg kupim pa se vozikam cijeli dan i nista me ne moze omest. Fora je sto sam u svom potkrovlju nasla kartu metroa Pariza iz 1936 godine,pa cemo je ponjet da vidimo jel se izmjenila biggrin :D

    jedva cekam poci,jos 8 dana do polaska ,a uopce nemam taj osjecaj smile
    ja cem ako sve prodje kako treba napravit neki mali putopis, i nabacit slike igracka ducana, jesi ti sto slikao dzukela od igracaka ili lega?

    evo jedan moj putopis o Alžiru smile ako se kome da citati smile
    http://www.euro26.hr/hh/22/hh5.php




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    krizaDate: Wednesday, 2011-04-13, 1:25 AM | Message # 53
    Trgovac Lego nekretninama
    Group: VIP
    Messages: 279
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Nisam čitao sto je đžukela napisao, nemam trenutno danas vremena, bum sutra, pa ču da podijelim svoja iskustva iz pariza. Vidim da se neke pare spominju, ja sam ručak za dvoje platio 80 eura i konobar nam je zavaljo butelju vina još za 300, ma bolesno..da ne pričam o tornju..dogodopštine s grafffitima...ma ima za mali roman smile

    odlazim.....:)

    Message edited by kriza - Wednesday, 2011-04-13, 1:26 AM
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-04-13, 1:27 AM | Message # 54
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ajd kad se ja vratim,nabacit cu hrpu slika pa ce vas to povuc da napisete jos socnih detalja,bit ce to zabavan topic,nadam se,hehehe smile



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    amidalaDate: Wednesday, 2011-04-13, 1:28 PM | Message # 55
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    ja 25.5. krecem u rim i stojim 10 dana
    vec mi je prija rekla da postoji disney ducan,sad još moram pitat za buvljak
    nadam se da cemo popit kavu još jednu prije nego odem
    ako ko ima neku želju (da mu nešto kupim) razmislite pa javite do tada
     
    Dread_lockDate: Wednesday, 2011-04-13, 3:07 PM | Message # 56
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Amidala obavezno kava prije rima!! smile triba se sve dogovorit kome sta triba...
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-04-13, 5:19 PM | Message # 57
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    moze kavica kad odredite, imam samo par sitnica.



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Wednesday, 2011-04-13, 6:35 PM | Message # 58
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    nažalost nisam pazario nikakvu igračku - zbog probijenih financijskih limita sad

    bio sam u nekoj trgovini na 3 kata - samo igračke - ulica je bila mislim rue de buena nouvele, srce je htijelo al prazan želudac je signalizirao crveno angry

    tako da nažalost nisam ništa pazario osim maloj nekih sitnica iz disney shopa (jaaako skupoo)

    bili smo i u amsterdamu danipo, vlakom iz pariza, ma ludilo bilo sve skupa smile još sam opijen putom....

     
    sonjeckaDate: Tuesday, 2011-04-19, 2:00 PM | Message # 59
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    prokleta prehlada prije putovanja!
    Odoh ja u doktora po ljekove neke, ako se ne vratim za sat vremena zovite policiju happy




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Tuesday, 2011-04-19, 2:07 PM | Message # 60
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    kad ono putuješ?
     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Ispricnica
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024