.
Wednesday, 2024-04-24, 6:01 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Što ste novo kupili
    Što ste novo kupili
    WatashiiiDate: Friday, 2010-10-22, 4:13 PM | Message # 16
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    wow, trokuti, krugovi, konji, zastave... Kogod tvrdi da je nekad lego bil bolji jer je bilo manje djelova, taj nema pojima sto propusta smile

    Added (2010-10-22, 4:13 PM)
    ---------------------------------------------
    Also, meni je taman jutros stigla ultimate konzola za emulatore svih vrsta i podvrsta

    Emulira NES, SNES, GBA, segu (neogeo i svasta jos), a usput je mp3, video player (koj za razliku od mobitela ne kaslje kad pusca filmove), book reader, ima cak i podrsku za flash filmove

    Htio sam mu nadogradit firmware da mu instaliram linux (tak da mogu igrat duke nukema 3D i da super nintendo radi bolje), al za to mu treba miniSD pa sad cekam dobit pretvarac iz microSD u miniSD cool


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 4:42 PM | Message # 17
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    @nono - a one sto su bile u kutijama,dvorac i sl. to sam se ja zeznula isprsila za dvije kutije 100 kn u kineza i skuzim da nisu kompatibilne s legom. Al vidim da ste vi vec fino slagali,sad mi je drago da nisam kupovala uzalud. smile

    @watashiii -stiglo jeee,wooow! Otvorit cemo jedan topic s konzolama pa cu vam ja staviti sto imam i sto mi je stiglo i sto mi stize. smile
    koliko je za to cudo postarina kostala ili je isto free iz hong konga ko nas N DS?




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Friday, 2010-10-22, 5:23 PM | Message # 18
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    koliko je za to cudo postarina kostala

    Dealextreme nema postarinu jer je iz honkonga smile


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 6:14 PM | Message # 19
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ah,da to je isto s tvoje najdraze stranice biggrin
    Nemoj me molim te naucit kako se kupuje preko neta jer sam propala!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 8:51 PM | Message # 20
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Mi smo sad bili kod Kineza:

    Imali su i Toy story, ali sa Dzesi sa toliko odvratnim bojama da nisam mogao da se nateram da uzmem taj set. Treci je bila Zvoncica... Sad cu da otvorim ovo cudo da vidim kakav je :).

    Edit:

    Moj Dingoo je beli! biggrin

    Takodje, bojim se da sam ga ubio stavljanjem nezvanicnog firmvera sa emulatorima za GameBoy Color... cekam da se isprazni baterija skroz, pa da vidim sta cu, nijedan od alata za "odmrzavanje" mi nije pomogao... Budi oprezan s njim!

    Message edited by papataz - Friday, 2010-10-22, 8:58 PM
     
    nonoDate: Friday, 2010-10-22, 9:01 PM | Message # 21
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Kod nas kinezi više nemaju pravog dučana a ni ponude samo neku obleku, a igracke ono što imaju katastrofa.

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 10:38 PM | Message # 22
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    tako je, prije je bilo lijepog izbora pokemona i zao mi sto nisam bas kupovala jer mi nije bilo nesto extra kupit kinesku igracku,ali sad mi je zabavno, cisto da mogu i recenziju stavit neku. Ne mogu vjerovati da imate tako super disney figure u kineza, koliko je to para,mozes stavit dolare otprilike.
    Super izgledaju,kod nas se neki slicni u one2playa prodaju po 10eura.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 10:47 PM | Message # 23
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Jedan evro ti je oko 100 dinara, znaci 4.5 evra.... poredjenja radi, original privezak Miki (iz iste ove serije, Mikijev Klub) je 3.8 evra, a figure bas ovakve, samo original :D, su 6.5 evra.*

    *ovo je zato sto nisu One2Play uvoz, oni su mnogo bezobrazni, sve njihovo - Gormiti, Minis konjici, sad ovi novi zvrkovi - je jako precenjeno :).

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 11:13 PM | Message # 24
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ja cu sutra ujutro otic poharat malo kineske ducane da vidim sto nude. kod nas vecinom ovako male sitnice u "sve po 8" ne prelaze 2$.

    sto se tice one2playa - decka i mene vec prodavacice pozdravljaju jer u prosijeku tri puta tjedno idemo po ducanima za igracke. Fora je kad upratimo popust, znaju se dogodit veliki popusti tipa,jednom su prodavali dvije toy biz marvel figure zamotane u celofan kao "extra pokon" za 4$,valjda su cistili skladiste. Nema boljeg osjecaja nego na 90% popustu kupit ono sto jaaako zelis.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 11:19 PM | Message # 25
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ma, kod nas kod Kineza vec sest meseci - godinu ima samo Ben 10 stvari, ali znaci SVE, od Uno karata sa Benom, preko vozica, omnitriksa, figurica, skejtova... na glavu mi se popeo.

    Jedino kad se otvori neka nova radnja, bude interesantnih stvari u prvom talasu, posle idu sve jedno te isto.

    Sutra klinac moj ima dva rodjendana, pa idemo pre podne po poklone, ako ne kupim nesto i sebi nisam nista uradio. biggrin

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 11:52 PM | Message # 26
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    uuuu,bit ce fotki! Ajde sretno vam. Ja cu isto neku sicu sutra potrosit,cisto jer sam ovisna i moram kupit igracku dana biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Saturday, 2010-10-23, 0:46 AM | Message # 27
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (papataz)
    Moj Dingoo je beli!

    Ja sam razmisljao o bjelom da ga farbam, al sam radije uzeo crnog, prvo za probu jer na DX ima rezervne maske i rezervne baterije. Ako uspijem staviti lingux i izdrzi mjesec-dva i izdrzim ja financijski, narucujem si novu masku i farbam ju u nesto unikatno. Jos nisam odlucio sto, al bice zakon cim ja farbam biggrin

    uu, tigger je zakon, a i miki sa pilotskom kacigom. Ja bi takvu kacigu (pravu, ne ovu mikijevu :D)

    Quote
    Takodje, bojim se da sam ga ubio stavljanjem nezvanicnog firmvera sa emulatorima za GameBoy Color... cekam da se isprazni baterija skroz, pa da vidim sta cu, nijedan od alata za "odmrzavanje" mi nije pomogao... Budi oprezan s njim!

    Oprez bacam kroz prozor! Imam vodic za debile (mene) za instalaciju dinguxa i sad cekam da mi dodje adapter microSD u miniSD jer dingux ne radi bez miniSD wacko


    LagCity Network
     
    papatazDate: Saturday, 2010-10-23, 3:12 PM | Message # 28
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ja sam svoje danasnje nabavke RASPOREDIO u odgovarajuce TEME. biggrin
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2010-10-23, 7:05 PM | Message # 29
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ja cu tek sad pocet rasporedjivat po temamam danasnji ulovic,
    naime vidila sam svega ,ali nisam stigla do kineza smile

    btw. u susjedstvu su nam kinezi neki,mozda uzicam neki trejd biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Saturday, 2010-10-23, 7:13 PM | Message # 30
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ja sutra idem do Kineza ako se probudim dovoljno rano, a bogme i na buvljak... opet, ako se probudim.
    Mada, na buvljaku obicno ima samo plisanih igracaka koje su prljave za medalju, ali ponekad i nadjem nesto dobro - pre tri vikenda sam kupio 15 starih Marti Misterija stripova po 20 evro centi, kupio sam onu knjigu crvenu "Cudesni svet Volta Diznija" crvenu za 1 evro, a sto se igracaka tice - kupio sam jednom prilikom devet Mastersa po pola evra, pre toga original Zutog Mocnog Rendzera iz prvog MMPR filma, jos u pakovanju, isto za jedan evro, i narukvicu/ komunikator za Crvenog Rendzera u kom su jos radile originalne baterije za 30 centi :D.
     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Što ste novo kupili
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024