.
Friday, 2024-04-26, 4:49 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Što Ste Zadnje Pogledali
    Što Ste Zadnje Pogledali
    nonoDate: Friday, 2011-06-17, 9:10 AM | Message # 151
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    nemoj da moram u igru izvaditi adute tipa lord of the rings, fire and ice, dark cristal ... happy happy

     
    oldtimerDate: Saturday, 2011-06-18, 5:34 PM | Message # 152
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    Sucker Punch (2011)

    Ako se može reći da sam ga pogledao, bolje reći prevrtio scene sad

    osim sekvence borbe u rovovima rađene u steampunk stilu (zeppelini, dvokrilci fokkeri, njemački vojnici u uniformama iz 1. svj. rata reanimirani iz mrtvih ''uz pomoć pare i opruga'', suvremeno automatsko oružje i japanske katane) sve ostalo je blah

    http://www.imdb.com/title/tt0978764/
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2011-06-18, 6:36 PM | Message # 153
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    jucer je pokusaj gledanja novog dylan dog filma trajao punih 11 minuta. Cim sam vidila kako izgleda novi glumac koji glumi Doga odustala sam i zaspala. Nekako u zadnje vrijeme brzo procijenim dal mi se isplati vise gledat ili spavat biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    oldtimerDate: Saturday, 2011-06-18, 7:14 PM | Message # 154
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    u zadnje vrijeme brzo procijenim dal mi se isplati vise gledat ili spavat

    e to ti je praksa, u prvih 10-15 minuta znam je li film za mene ili nije biggrin
     
    IkariksDate: Saturday, 2011-06-18, 10:55 PM | Message # 155
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 28
    Reputation: 4
    Status: Offline
    Forest Gump

    Nekako mi se prije krizme baš gledao taj film.
     
    MatejEmperorDate: Sunday, 2011-06-19, 5:19 PM | Message # 156
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Find me guilty, na televiziji.

    evo i da prepricam radnju dry

    Znači radnja filma se odvija u jednoj sudnici, i u zatvoru te prati 2 godine života Jackiea DiNorscia. On je jedan od 20-torice optuženih za organizirani kriminal, tj. član je mafijaške obitelji. Jackie DiNorscio (glumi ga Vin Diesel) je već u zatvoru i odležava 30 godina zbog droge, te u vrijeme izdržavanja te kazne pojavi još jedno suđenje, gdje se u isto vrijeme sudi 20-torici njegovih prijateja, pa i njemu samom. Nije klasični "sudski-krimi" film, te će se vjerojatno ljubitelji krimića malo i razočarati, ali i nije pravi biografski film, iako je rađen prema istinitom događaju. Meni se i nije toliko "oduševio", iako je dinamičan, nema nekih dosadnih trenutaka koji me inače u ovim "pokušajima" pravljenja drame uspavaju.

    Uglavnom isplati se pogledati u jednu lijepu ljetnu večer smile


     
    oldtimerDate: Monday, 2011-06-20, 11:20 AM | Message # 157
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    Nova sf serija, skinuo sam pilot 2 epizode, nisam još pogledao:

    Falling Skies (TV Series 2011)

    http://www.imdb.com/title/tt1462059/
     
    sonjeckaDate: Monday, 2011-06-20, 11:52 AM | Message # 158
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    mogla bi ta serija bit ok. samo nekako nemam bas vise zivaca serije gledat,jedva i film stignem biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Thursday, 2011-06-23, 1:45 AM | Message # 159
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Odgledo jackboots on whitehall... Simpa, al moglo je i bolje mozda nekak... Neznam ni sam kak

    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-06-23, 9:46 AM | Message # 160
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Super 8 - pogledan u kinu,gamad je toliko razvalila zvucnike da bi na svaku malo vecu akciju oglusili.
    Spojler

    Spielberg je još jednog vanzemaljca odfuro u svemir, sve ce nam ih potrosit. Ovo je nabrijanija verzija E.T.-ja, imamo djecu u nekom malom mjestascu,imamo aliene kojeg vojska otima i zeli zadrzat, imamo kontakt oci u oci djete/alien i na kraju imamo ispracaj aliena doma. E.T. Go Home! Nista posebno, da je film bio prikazan prije nekih 10-15 godina bio bi nesto,ovako smo dobili nista posebno,vec vidjeno, mjesavinu japanskog Hosta i E.T.ja. Po meni bi puno bolji bio film da je ostalo sve na onim kockama i da uopce nije bilo bica. Dijalozi su tekstovi iz 80-ih,ne mogu jos razabrat dal je to Stevo namjerno tako zelio ili misli da se danas tako prica tipa: "Ne djeco,nemojte uzimat drogu ,ona je tako nezdrava" kaze lik i zaspe i propusti vidjeti aliena koji odlazi kuci. FIlm je prepun nepotrebnih pateticnih scena. U pocetku film obecava,zapocinje s djecom koja snimaju film, i to je jako duhovito. Prikazuje djecu i pune sobe igracaka i to je jako zabavno. Prikazuju nesrecu s vlakom koja je isto odlicno prikazana, toliko da mi se doslovno objesila vilica (vjerojatno i zbog prenabrijanog zvuka koji mi je izmasakrirao ograne). A onda od polovice filma pocinje agonija i rastezanje do iznemoglosti. NO na kraju,zakljucak, gledljivo iako droga nije dobra!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    oldtimerDate: Thursday, 2011-06-23, 9:58 AM | Message # 161
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    kaj to je trebao bit neki homage dječjim avanturističkim filmovima iz osamdesetih, tipa e.t. meets goonies

    a koju su nauku radili oko scenarija, svaki glumac je dobio obrojčenu kopiju scripta, morao potpisat ugovor o tajnosti, bla, bla, a na kraju ćorak. znači, da se raja dočepala scripta niko ne bi gledao, to je bila tajna

    a to s nafrljivanjem zvučnika mi nije jasno, kao da se za..bavaju s ljudima, znalo mi je doć da izađem iz kina koliko bi bilo glasno
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-06-23, 10:09 AM | Message # 162
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (oldtimer)
    nauku radili oko scenarija, svaki glumac je dobio obrojčenu kopiju scripta, morao potpisat ugovor o tajnosti, bla, bla, a na kraju ćorak. znači, da se raja dočepala scripta niko ne bi gledao, to je bila tajna


    bolje da to nisam znala,hahaha. A moglo je tako dobro to bit samo da nije bilo bica,tako je gust bio gledat kako djeca geekovi snimaju filmove o zombijima biggrin

    Quote (oldtimer)

    a to s nafrljivanjem zvučnika mi nije jasno, kao da se za..bavaju s ljudima, znalo mi je doć da izađem iz kina koliko bi bilo glasno


    a kao napisali su svugdje po kinu,ako je preglasno obratite se osoblju. E,sad, mrzim propustit sekund filma kad ga gledam,dok ja izadjem iz kina,dok nadjem prvog lika ,taj bi me sigurno posalo kod drugog,pa treceg,pa tehnicara i ode pola filma dok oni smanje. A da ne govorim kako su se uzbudili ljudi kad je film krenuo bez titlova,pa onda opet cekanje da oept krene s titlovima,blaaah. Sreca da nismo kupili onu skupu kartu od 50 kn,vec onu od 19 biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    BornThisWayDate: Saturday, 2011-06-25, 10:25 AM | Message # 163
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Pogledala sam napokon Charlie i tvornica čokolade smile Odličan je,klinci su preludi,Johnny savršen.Mislila sam da je film za djecu pa ga nisam pogledala prije.Sad kad razmišljam ne znam zašto sam to mislila,ipak je Tim Burton u igri happy
     
    Dread_lockDate: Saturday, 2011-06-25, 10:36 AM | Message # 164
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Joj, Charlie mi je jedan od najdražih filmova!! (i knjiga po kojoj je sniman, naravno) smile smile smile smile
     
    oldtimerDate: Saturday, 2011-06-25, 10:47 AM | Message # 165
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    nisam gledao charlija ali burton je zakon smile
     
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Što Ste Zadnje Pogledali
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024