.
Friday, 2024-05-03, 11:00 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Što Ste Zadnje Pogledali
    Što Ste Zadnje Pogledali
    nonoDate: Tuesday, 2011-08-30, 8:51 AM | Message # 226
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Thor - ništa posebno kao i sa svim marvel filmovima koji su ajmo ih nazvati počeci tj. imaju predznak prvi film, valjda ce u nastavku biti bolje

     
    WatashiiiDate: Tuesday, 2011-08-30, 10:46 AM | Message # 227
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Gledali Conana - Negdje u Kaliforniji se Schwarzenegger okreće u krevetu! by Sonja ...a Robert E. Howard se toliko puta okrenio u grobu da je postao morski oblutak! by špika


    happy

    Ja sam sumnjicav za apsolutno svaki AAA film koji dolazi jer zadnjih godina to nisu filmovi nego iskljucivo tech demos. Nitko tko je gledao ovaj film ga nije pohvalio, a definitivni "NE" mi je dosao nakon AV club recenzije di su rekli da je glavni glumac, za razliku od Game Of Thrones, ovdje uzasan jer se zbog vidno lose rezije osjeca neki amaterski entuzijazam. On ne glumi, on LARPa biggrin


    LagCity Network

    Message edited by Watashiii - Tuesday, 2011-08-30, 10:47 AM
     
    BornThisWayDate: Tuesday, 2011-08-30, 11:49 AM | Message # 228
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Ja ga i dalje želim pogledati,ako ništa drugo zbog glavnog glumca i ostalih tjelesa.Da li je ovo najgluplji razlog za gledanje filma? happy Mislim pogledala sam trailer i zgrozila se šta su sve natrpali u film wacko
     
    sonjeckaDate: Tuesday, 2011-08-30, 12:21 PM | Message # 229
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (nono)
    Thor - ništa posebno kao i sa svim marvel filmovima koji su ajmo ih nazvati počeci tj. imaju predznak prvi film, valjda ce u nastavku biti bolje


    nije skroz skroz lose,a nije ni dobro. Meni je bilo zabavano,samo me iritirala ona portmanica.

    Quote (Watashiii)
    ovdje uzasan jer se zbog vidno lose rezije osjeca neki amaterski entuzijazam. On ne glumi, on LARPa

    TOČNO TO!!!!

    Quote (BornThisWay)
    Da li je ovo najgluplji razlog za gledanje filma?

    nije najgluplji nego jedini biggrin u biti, jedino sto je dobro u filmu je duga brada na ronu perlmanu biggrin :D Jadni ron gdje se uvalio.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    BornThisWayDate: Wednesday, 2011-08-31, 10:35 AM | Message # 230
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    ronu perlmanu

    Joooj on mi je tako antipatičan,ne znam zašto cool Veseli me vidjeti i Bob Sappa i njegovu tjelesinu happy happy Volim veeelike dečke,can't help it tongue
     
    WatashiiiDate: Wednesday, 2011-08-31, 11:33 AM | Message # 231
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (BornThisWay)
    .Da li je ovo najgluplji razlog za gledanje filma?


    Reko bi "ne, to je savrseno normalno", al sam sad uvrijedjen jer ti je Ron Perlman antipatican. Vidno nisi gledala City Of Lost Children, inace nebi tako pricala angry


    LagCity Network
     
    BornThisWayDate: Wednesday, 2011-08-31, 11:47 AM | Message # 232
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Nisam gledala,priznajem,čini se zanimljivo,budem.Ne ulazim u to kakav je glumac,jedino mi je teško gledati njegovu ogromnu glavurdu happy
     
    ReaperDate: Wednesday, 2011-08-31, 12:16 PM | Message # 233
    Pisača mašina
    Group: Moderators
    Messages: 270
    Reputation: 9
    Status: Offline
    Šta se tiće Thora meni je je film odličan,čak mi se i sviđa izbor glumaca koji mi se baš i nije svidio kad sam tek trailer vidio.
    Conana još nisam pogledao ali jedva čekam,ono što sam vidio u traileru mi je izgledalo više manje ok......
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-08-31, 12:26 PM | Message # 234
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (Watashiii)
    Vidno nisi gledala City Of Lost Children

    daaaaa,a madrfXkr hellboya 2 u kojem je toliko sve sprd. Obozavam ga!!!

    Quote (Reaper)
    Šta se tiće Thora meni je je film odličan,čak mi se i sviđa izbor glumaca koji mi se baš i nije svidio kad sam tek trailer vidio.
    Conana još nisam pogledao ali jedva čekam,ono što sam vidio u traileru mi je izgledalo više manje ok......

    jep,thor je ispao ok, to je ono kad vidis trailer pa ne ocekuje puno od filma,a ono te iznenadi,dok je s konanom (nakon dugo vremena) bilo pogledas bezveze trailer i onda je film 10 puta losiji od ocekivanja. AL pogledaj ga svakako ili ce gi se svidit ili ces poludit od frustracije da sto prije zavrsi,nema izmedju.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    BornThisWayDate: Wednesday, 2011-08-31, 12:29 PM | Message # 235
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    Sonja jesi li pogledala Woman?Mi još nismo,mislim da ćemo večeras.Baš mi se čini sick i jedva čekam smile
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-08-31, 12:39 PM | Message # 236
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    a nisam jos, uzivili smo se gledat the gate, stari horrorac s djecom, vjerojanto cemo ga gledat veceras smile



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-08-31, 1:03 PM | Message # 237
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    THE GATE - u titlovima prijevof KAPIJA biggrin :D
    odlican stari djecji horror iz 87! Stop animacija stvarno za to doba odlicnooo odradjena. Otkrila ga na horror hr listi i potpuno se slazem sa svim ovim sto je napisano
    http://www.horrorhr.com/the-gate-1987/




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    BornThisWayDate: Wednesday, 2011-08-31, 1:25 PM | Message # 238
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2010
    Reputation: 30
    Status: Offline
    happy happy
    Quote (sonjecka)
    KAPIJA

    Skinut ću i to,nisam nikad ni čula za taj film.Volim i ja škicnuti horror.hr.U zadnje vrijeme smo pogledali hrpu smeća ali našlo se i zanimljivih stvari.Eto recimo ugodno me iznenadio I am number four(mislim da ga nisam spominjala)Baš je zabavan samo što je glavni glumac(neki kao novi plavi muškić) ružan ko lopov ali ajde,mlad je još.Samo što je bila fora da sam ja krivo skužila frendicu da je to triler i psihički se pripremila na to.I kreće film,nije prošlo ni 2 minute kad li neki ogromni mutant pterodaktila/leteće vjeverice napadne tipa u šumi.Dečko i ja zanijemili happy Kaže on-uf što je dobar triler upičmt happy A zadnje smeće što smo pogledali-Insidious,nemojte ako Boga znate..Počelo je super,demon u klincu koji je pao u komu,čak smo se i prepali koji put al onda su krenule gluposti i to sa nekom babom istjerivačicom demona koja toliko loše glumi da je negledljivo.Film je kao neka glupa i teško probavljiva kopija Poltergeista
     
    amidalaDate: Wednesday, 2011-08-31, 2:15 PM | Message # 239
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    I heart horor
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-08-31, 2:30 PM | Message # 240
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (BornThisWay)
    Kaže on-uf što je dobar triler upičmt


    AHAHAHAHA,a ne znam kaze spika sad da smo to gledali,al ja se ne sjecam,pa mi je prepricao jos nekih scena i nesto mi kao u magli,ili sam bila pripita ili mi je film bio los pa sam zaspala.

    Quote (BornThisWay)
    Insidious,

    ovo mi je tako poznato, ili sam nesto slicno gledala ili je to to...neznam zasto u zadnje vrijeme tako instant zaboravljam lose horror filmove. zadnje sto mi je bas bilo ooodlicno ,gledala sam prije godinu dana i to je REC i manje zabavniji REC 2 al svakako bolji od ostalih shitova žnj kategorije.

    inace tu izadje masu vijesti o filmovima,pola horrora je uzasne produkcije. Tu na postovima prica zvuci zanimljivo,al kad skinemo i preletimo film skuzimo da je uzaaas
    http://www.rlslog.net/category/movies/
    evo nesto za stavit skidat
    http://www.rlslog.net/bereavement-2010-bdrip-xvid-iguana/

    Robot Chicken Star Wars Episode III - i ovo smo gledali, umrli smo od smijeha.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Što Ste Zadnje Pogledali
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024