.
Tuesday, 2024-04-16, 10:39 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: sonjecka  
    Forum » Kockice » Lego kockice » BrickLink
    BrickLink
    đžukelaDate: Friday, 2011-01-14, 7:32 PM | Message # 1
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    evo nakon 40tak pozitivnih internet-kupnja iskustava nabasah na jednu bezobraznu gospođicu from BL (njemačka)
    kupio sam prije božića iz njenog dućana 4 seta. stigli su za 5dana jako lijepo zapakovani i oćuvani ali dosta nekompletni.
    mislim, jako sam tolerantan kad dobijem set gdje fale 3-4 kockice ne pravim problem oko toga al ovo je bio klasični bezobrazluk!
    uz 20tak kockica (iz sva 4 seta) falila je velika zastava, cijeli top sa smeđim postoljem, minifig, printani panel....
    setovi su bili opisani kao kompletni s tim da sam u paketu dobio jako ljubazno pismo u kojem je pisalo da ukoliko fali koji dio da se javim i da će isti biti poslani.
    lijepo se ja javim gospoji - napišem šta fali - ona mi još ljubaznije sutradan odgovori kako su dijelovi poslani uz ispriku i najljepše želje za nadolazeće blagdane tongue
    naivno povjerovah da ću dobit svoje dijelove al ni nakon 20tak dana dijelovima ni traga ni glasa angry
    kontaktiram gaduru (isprike al jako sam ljut) opet jako ljubazno joj objasnim da nisam dobio dijelove i da ću joj dat negativni feed a ona kao to nije njen problem i da ja imam pravo dat ocijenu koju hoću
    naravno da sam joj dao negativnu ocijenu - i ona meni isto uz komentar da mi se javljala mailom i da ja nisam odgovarao sad

    znači lažljivica i bezobraznica u jednom - IZBJEGAVATI SVAKAKO

    http://www.bricklink.com/store.asp?p=littel.bricks.1 - link od dućana

    eto nadam se da sam pomogao uz molbe da svatko ko je imao neko loše iskustvo s nekim dućanom nek napiše

    PS jel ima neko ko je aktivan na eurobricks forumu da zaljepi ovdje link na topić gdje i tamo upozoravaju na loše dućane pa da upozorim ljude!!!

    Message edited by đžukela - Friday, 2011-01-14, 7:33 PM
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2011-01-15, 0:43 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ja nisam aktivna (jos) na eurobricks.
    Ovo s BL je stvarno odurno od te zene!
    Jako dobar topic da se zna ko je kakav na BL.
    Ja sam do sad kupovala samo unutar hrvatske od nekoliko prodavaca.
    Vecinom su to bile u redu kupovine,s dobro ocuvanim kockama.
    Kazem vecinom,jer neki prodavaci nisu bili do kraja profesionalni posto su mjesali posao s privatnim nesluglasicama.
    Kocke dvaput zaredom nisu stigle i to upozorenje mi je bilo dovoljno da vise tamo ne kupujem.Svejedno sam dala pozitivan komentar jer se nije radilo o nekoj velikoj cifri,pa mi se nije dalo natezat , rekla sam ok,dovidjenja. Necu navodit koji je to ducan jer inace dobro funkcionira.
    Nemam iskustva s kupovinom setova preko BL. Al hvala watashiju sto mi je narucio neke stvari preko
    talijanskog ducana.

    Moram dati pohvalu za ovaj ducan,jako brzo je stiglo,iznenadilo me. Odlicno ocuvano.

    http://www.bricklink.com/store.asp?p=Daprilego

    kod ovog prodavaca hrvatskog sam kupovala samo djelove i moram priznat da nisam bolje djelove dobivala, potpuno nove kocke. Rijetko dopunjava listu,ali kad je dopuni ima svaceg i brzo nestane. Rekao mi je da ima jos hrpu tog u ponudi i da ce staviti cim stigne.

    http://www.bricklink.com/store.asp?p=zadar95

    Ni ja ne trubim kad fali kocka,dvije u setu,al jednostavno ne podnosim kad kupim set,platim ga dovoljno dobro i onda ga dobijem,al kocke budu nagrizene,prljave i nikakve i kao to je taj set. Inace mi je jako vazno da su mi kocke dobro ocuvane ,ne zbog seta vec zbog toga sto ih kasnije pomjesam s vecinom i kad gradim neku kreaciju mrzim kad neka kocka prljavocom odskace od cjeline.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Saturday, 2011-01-15, 8:46 PM | Message # 3
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    a to valjda mora biti tako, koliko god bilo uredno to kupovanje on-line (na povjerenje) uvijek se nađe neko totalno bezobrazan.
    ma - što prije zaboravim na to manje će svrbit....

    al nema zime BL je jeko sigurna internet tržnica, ovo je bila samo iznimka koja potvrđuje pravilo wink

    uostalom ostalo mi je još samo 10tak starih setova koje moram nabaviti za našu kolekciju prek neta
    onda kupujemo samo nove - aktualne happy

     
    lordsofthebrickDate: Sunday, 2011-03-27, 3:08 PM | Message # 4
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 290
    Reputation: 20
    Status: Offline
    čito sam o toj gospodji negdje! KATASTROFA..

    Ljudi neshvačaju ozbiljno neke stvari i onda se dešava ovako nešto!!

    tongue

    Added (2011-03-27, 3:08 PM)
    ---------------------------------------------
    ZLA BAKA tongue tongue tongue


    My WebPage BrickLink
     
    Forum » Kockice » Lego kockice » BrickLink
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024