.
Wednesday, 2024-04-24, 6:12 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum moderator: sonjecka  
    Forum » Kockice » Lego kockice » Nadolazeci Lego Setovi
    Nadolazeci Lego Setovi
    đžukelaDate: Sunday, 2012-02-12, 10:22 PM | Message # 151
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    na veliku žalost moram se složit s vama oko lotr setova - osrednje, rekao bi 6/10
    kad su izašle one prve mutne jubito slike konto sam da će malo uljepšat setove al ništa
    onaj najveći je katastrofa loš, jednostavan, bezvezan...
    koda su morali u prvoj turi udarit odma bitku za klisuru - trebali su to ostavit za ekskluzivu pa napravit kako spada
    ajd da su ostali super pa bi i zažmirio na ovu veliku tugu, al i manji setovi su banana (jedino mi je ok onaj s velikim gorostasom)
    novi konj - prekrasan je - a zar su trebali mijenjat nešto što je isto i lijepo već skoro 30god -NISU
    stvar opet izvlače figeri al nije im više fora prodavat nedorečene setove na konto figura
    nakako mi djeluje da su ih smislili nabrzinu, zbrdazdola

    pirati s kariba su puno bolji od ovoga!!

    al ajde da vidimo prve prave recenzije, možda se malo popravi dojam svega..


    Message edited by đžukela - Sunday, 2012-02-12, 10:23 PM
     
    MatejEmperorDate: Monday, 2012-02-13, 0:07 AM | Message # 152
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Evo i jos slikica lotr-a

    http://www.toyark.com/news/toy-fair-59/toy-fair-2012-more-pics-lego-lord-of-the-rings-and-hobbit-5374/


     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 1:18 PM | Message # 153
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline
    http://www.fbtb.net/

    Tu imate svega, novosti, videa, slike.

    Ono što mene zanima:

    SW:
    1. Desert skiff - Odlican, od 3 dosad najbolji. Figure, boba genijalan, lando također, kithaba i luke mogli i bolje. Ne znam šta je s tim Lukeom ali nikako da ga pogode. Onaj stvor dođe ga kao bonus. Uvijek mi je izgledao kao gigantski zenski s... organ.

    2. Jabbina palaca - Super, super, super. Steta sto nema jos jednog gamorrean strazara i najavljivane Ree-Yees. Jabba izgleda pre ludo, a i cijeli set mi je nekako Manga.

    Monsters:
    1. Dvorac - Pa tko ne zeli imati Drakulin dvorac. Ima mana ali koga briga, naljepnice fuj, ocito sluze da bi se sakrili paneli. Drakulica je njami.

    Ninjago:
    1. Onaj robot samuraj je odlican, podsjeca me na robote iz 80ih.

    LOTR: A šta reci, koju posluku porat.

    Prerazvikano, preuvelicano, sve pre, tipicno americansko konzumeristicki nabrijano. Ali da dam neki osvrt.
    1. » 9469 Gandalf Arrives - Fora, i ništa više. Set se kupuje radi gandalfa, i ko voli novog konja neki izvoli. Meni i nije nešto, ni konj ni gandalf.

    2. » 9470 Shelob Attacks - I taj set nije loš, Shelob dobro izgleda, cijena nije pre velika, jedino ne kužim šta bi ona građevina sa strane trebala predstavljati.

    3. » 9471 Uruk-Hai Army - Tako tako, ali tko voli uruk-haje...Isplati se kupiti ako imathe helms deep jer je nadogradnja zida.

    4.» 9472 Attack on Weathertop - Možda jedan od gorih setova, nekompletan, izgleda maleni a navodno ima 400 djelova. Pricekat cu bolje recenzije ali s obzirom na cijenu od 400tinjak kuna...

    5. » 9473 The Mines of Moria - Po meni najgori set. Izuzmemo li figure i genijalnog diva, ono drugo je brdo razbacanih kocki koje ne cine nikakvu cijelinu. Da ne govorim da po viđenome, set obara rekord po broju stickersa. Cijena ce biti velika s obzirom na br kocki i figura. Šteta jer onaj Troll je super.

    6. » 9474 The Battle of Helm’s Deep - Najveci set. Meni i nije tako loš, i ne slazem se s time da su trebali pricekati i napraviti ga exluzivnim. Dobro je sto je "obican" set. Nije los ali nije ni poseban. Fali mi neki međik. pricekati cu recenzije.

    7. » 9476 The Orc Forge - Daleko meni najdrazi set. Kompaktan, pun negativaca, light brick, kolut koji se vrti i sl. Nešto se i događa s tim setom a i nije sav u sivome. Kažu ameri da je to target exluziv, šta god to njima znacilo, nama bi trebalo znaciti da ga necemo vidjeti u hr. Cak mi se i cijena cini prihvatljiva. Nema pozitivaca u setu, što mu je možda jednini minus, za onoga koji ide samo na taj set.

    Sve u svemu, nije tako loše ali nije ni tako dobro. Recimo za sada 3+.
    Od figurica najviše mi se svidja Gimli i Rohanci. A i Cave troll je odlican.

    Superheroji: Ne zaslužuju uopce komentar. Americko veselje. Captain amerika, hulk...moš mislit. Eventualno cu uzeti malog covjeka sismisa i super covjeka. Ovo drugo mi je gore od ninjagoa.
     
    sonjeckaDate: Monday, 2012-02-13, 7:03 PM | Message # 154
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (đžukela)
    novi konj - prekrasan je - a zar su trebali mijenjat nešto što je isto i lijepo već skoro 30god -NISU


    da! slazem se! super je sto se noge pomicu,al grozno je sto lego postaje "serviran do kraja", samo kupis,stavis i eto ga sve manje trebas razmisljat kako nesto
    smislit ,a da nije vec napravljeno. Onda se mozmeo igrat i playmobilima koji su fino "servirani" i igras se na gotovo.

    Quote (đžukela)
    koda su morali u prvoj turi udarit odma bitku za klisuru - trebali su to ostavit za ekskluzivu pa napravit kako spada


    i to je bezveze,zar ne bi bilo bolje da su ubacili npr. Hobitovu kucicu sa okruglim vratima,neku finu atmosfericu,a ne ovako ogoljene sive setove bez imalo maste
    i onog najbitnijeg - fantasyja!!! Nesto u stilu ove yodine kucice


    Quote (october)
    Prerazvikano, preuvelicano, sve pre, tipicno americansko konzumeristicki nabrijano. Ali da dam neki osvrt.
    1. » 9469 Gandalf Arrives - Fora, i ništa više. Set se kupuje radi gandalfa, i ko voli novog konja neki izvoli. Meni i nije nešto, ni konj ni gandalf.


    upravo to! al posto je to najmanji set njega cu kupit jer cu za njega odvojit kintu, ostalo se nece isplatit kupovat. Gandalf je super, ta scena mi je super u filmu, gdje se on prvi put pojavljuje,al sama kocija je nekako jednostavana i bezvezna, a sigurno ce kostat 120 kn - 130kn

    Quote (october)
    http://www.fbtb.net/

    kul stranica,kul izgleda i figura amidale,al gdje je nestalo obiljezje LEGA na njoj? Jos malo pa ce figure imat jos 3-4 zgloba vise kako bi izgledali sto realniji,a onda ce
    se pretvorit u minijaturne Hasbrove figure, a onda ce narast sve na 10ak cm...nesto slicno sto se dogodilo polly pocketu, sad ti ne treba dzep za te figure nego kofer! (ok malo pretjerujem,al nisam daleko)





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Monday, 2012-02-13, 7:04 PM | Message # 155
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Quote (october)
    Troll je super.

    je! i sigurno ce mu cijena bit do neba na BL. Meni cak i nije najgori set,jest rastkan u komadice,al draga mi je ta scena i atmosfera,pa bi se lako ti dijelici mogli uklopit u neku vlastitu veliku kreaciju.

    Quote (october)
    Nije los ali nije ni poseban. Fali mi neki međik.

    da u velikom fali neki zacin da nije tako suhonjav i tmuran,al tog međika po meni bar minimalno ima u setu s Morijom.

    Quote (october)
    Ne zaslužuju uopce komentar. Americko veselje.

    super su figure,al setovi, mislim na vozila, su predimenzionirana i bezvezna. Nakrcali su ogromna bespotrebna vozila kako bi digli
    broj kocaka u setu i sad mogu opalit cifru bez problema.

    Quote (october)
    2. Jabbina palaca

    kul to sve izgleda,al zasto me taj nacin gradnje, postav seta, boje kocaka uzasno podsjecaju na vec vidjen set princa od pemzije?
    Moram priznat da su stariji setovi SW izgledali nekako pitomije, djecije,mastovitije....i opcenito svi danasnji setovi su nekako preozbiljni!
    Jabba je genijalno odradjen,al opet ponavljam toliko genijalnosti da se pretvaraju u realni hasbro itd.

    fora su mi inace ovi setovi sa planetima,jer su i planeti lego kocke pa se mogu upotrijebit za neke druge kreacije
    http://www.brickset.com/browse....t%20Set

    sto se tice ovih velikih superherojskih Ultrabuild setova a.k.a. bionicle, totalno su bezveze,uzas,katastrofa! No mozda nekad kupim samo
    glave preko BL da mogu slagat svoje varijante.

    On setovi za curice su mi primamljivi. Odurni su figovi,al dodaci i boje su uuuuuuh,mljac! Bas sam gledala u novom katalogu, pa ti setovi vrve super stvarcicama,
    sigurno cu si s vremenom nabavit koji njihov setic.

    Sto se tice dizajna na kutijama i dlaje vode kutije Harry potter setova, onda pirati s kariba, a onda,od prije dvi godine, castle-ovci.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 8:33 PM | Message # 156
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline
    pa princ od pemzije je bio pre pre. još žalim za utvrdom. milion puta bolja od zadnjeg kingdoms dvorca.

    Ali daj pa jabba je totalno fora. a figovi su kakvi jesu, šta ce mo. lego koji pamtimo kao lego završio je 89. a pojavom sw-a 99-e ušao je u usa fazu, do onda nisu ni znali sto je to lego.

    inace meni su naj godine sw-a bile od 2006 do kulminacije i 2009. pricam o ot seriiji, klonovi i ovo drugo me ne ispirira.

    kako i mene hvata ta konzumerska ovisnost i jos lego i jos lotr, trazim milion razloga i potpore da ne potrosim 3000 kuna na sve setove te ne bas sjajne teme.

    citajuci komentare na eurobricksu i ostalim sajtovima svi su nekako pre ludo odusevljeni s njima. bo? ne vem.
     
    MatejEmperorDate: Monday, 2012-02-13, 9:22 PM | Message # 157
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Hehe.. ipak koliko god pljuvali, svi bi to sve kupili. Ako nista bar da se mogu nasladjivati prekrasnim kutijama sloyenima na vidljivom mjestu na najblizoj polici.

    SW nemam zivaca pratiti, izasli su iz okvira originalnog filma, presli u serije i tako stekli beskocnanost komercijalnog izdavanja novih setova. Smijesno mi je. A doduse nisam ni ljubitelj SF-a...

    Marvel i DC mi je malo pretjeran i nepotreban, iako prekrasno dizajnerski odradjen. Ne uklapa mi se u moje poimanje zabavljanja s legom pa se i nece kupovat, cak ni najmanji.

    No LoTR je vec... Obozavam lego teme povezane s povijescu, pa cak i ovaj fantasy. No vjerojatno cu pokusati stedjeti za ovaj MInes of Moria, ponajvise radi Gimli-a, koji je jedino sto mi se svidja u filmu. Ostali setovi, em su skupi em su dosadni. Vise mi je uzbudljiv toliko puta ispran City nego ovo sto sad dolazi.




    Message edited by MatejEmperor - Monday, 2012-02-13, 9:22 PM
     
    đžukelaDate: Monday, 2012-02-13, 9:34 PM | Message # 158
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    ma znaš kako je s nama balkancima - uvijek ,kad tad, počnemo pljuvat po onome šta volimo cool
    lijepo je reko gibonni u jednoj - čudni ljudi žive tu sve šta vole razapnu...

    ipak sam pomalo razočaran temom koju sanjam godinama cry moralo se to bolje uradit vi gospodo danci

    al ipak me jako jako vesele ovi setovi monstersa, što ih više gledam sve su mi bolji i bolji happy

    SW - onaj set s jabom je njesra žešča - bolji je onaj stari - ko neki brod s jedrima - il sam nešta pobrko
    generalno od sw-a priznajem onaj smeđi tenk (ili štaveć prestavlja) i onu ogromnu kuglu ostalo - beze


    Message edited by đžukela - Monday, 2012-02-13, 9:35 PM
     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 9:46 PM | Message # 159
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline
    pobrkao si. stara palaca je ovo: http://www.brickset.com/detail/?set=4480-1

    a ti si mislio mozda na jabbin brod http://www.brickset.com/detail/?set=6210-1

    uglavnom, ljubitelji ot filmova i povratka jedija prepoznat ce novu palacu, i kao takva sasvim je pristojna.



    Message edited by october - Monday, 2012-02-13, 9:47 PM
     
    đžukelaDate: Monday, 2012-02-13, 9:53 PM | Message # 160
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    upravu si, mislio sam na jabbin brod - to je jedini sw set koji sam vijo na ebayu (dok sam bio aktivan tamo)

    sad kad vidim ovu sliku koju si stavio - slažem se set izgleda pristojno
    i novi jabba je puno gotivniji od starog happy

    jel sam nešto pobrko il vidim onog jar jara u ovom novom jabba setu??
     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 10:07 PM | Message # 161
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline
    pobrkao si. ne znam na kojeg mislis. si pogledao kada film?
     
    đžukelaDate: Monday, 2012-02-13, 10:24 PM | Message # 162
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    pogledao sam filmove, serije nisam. ok su filmovi, zabavni, napeti..

    jar jar binks ili bings?? pomalo komičan tip.
    pojavljuje se u novijim epizodama, ne sjećam se baš davno sam gledo (ima 10god)
     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 10:34 PM | Message # 163
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline
    znam ja ko je taj, samo ne znam s kim si ga zamjenio jer ga u palaci sigurno nema. pojavljuje se tek u kasnijem filmu a ne u originalnoj trilogiji. ne tnam s kojom figurom si ga zamjenio.
     
    đžukelaDate: Monday, 2012-02-13, 11:17 PM | Message # 164
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    ma s ovom zelenom figurom sam pobrko lončiće

    zeleni
     
    octoberDate: Monday, 2012-02-13, 11:36 PM | Message # 165
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 61
    Reputation: 4
    Status: Offline


    Message edited by october - Monday, 2012-02-13, 11:37 PM
     
    Forum » Kockice » Lego kockice » Nadolazeci Lego Setovi
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024