.
Thursday, 2024-03-28, 8:29 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum moderator: sonjecka, papataz  
    Forum » Razne igracke » Action figure » Transformersi (povece slike, izvinjavam se)
    Transformersi
    papatazDate: Thursday, 2010-10-21, 11:57 PM | Message # 1
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Evo nesto od mojih Transformersa, slike su stare ali su jedine koje trenutno imam online...

    Imam i jos Animated Transformersa, i jos ostalih Transformersa, ali dosta za pocetak :).

     
    nonoDate: Friday, 2010-10-22, 11:29 AM | Message # 2
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Meni su odlični transformeri samo skupo.
    Imamo samo ove dvije figurice, nažalost ne sklapaju se

    I ovoga "Zuju" ovaj Bumblebee koji se isto ne sklapa ali covjeće došo je 3kn u dučanu pa se moralo uzeti


     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 12:15 PM | Message # 3
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ovaj drugi je kineski?
    Jos:

     
    nonoDate: Friday, 2010-10-22, 12:37 PM | Message # 4
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Yap kinez je

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 5:21 PM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    kako li su samo dobri ovi stlizirani po animiranim, super su ,obozavam ovu vrstu mat plastike.















    ovo nije transf. ali je zabavno biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    SammaelDate: Friday, 2010-10-22, 5:58 PM | Message # 6
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 38
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Jel hoda taj Trypticon na kraju?

    Evo i mene, par slika mojih Transformersa slede (ovo što trenutno imam na netu).

    Najnovija (od pre par nedelja) - to su dve Ikea Detolf vitrine sa ukupno 67 Transformersa (recimo da su u pitanju najbitniji primerci kolekcije):

    Fansproject Crossfire setovi + Energon Combaticoni = Classics Bruticus heart

    Slika iz 2008 kada sam uspeo da veći deo kolekcije izvadim za slikanje:

    Ima još par sličica u ovim Picasa albumima (trebalo bi da su javni):

    Album 1
    Album 2
    Album 3

    A evo i iz perioda kada sam imao samo jedan Detolf:

    Added (2010-10-22, 5:58 PM)
    ---------------------------------------------
    @Papataz: Cybertron Excellion i Blurr mi čudno izgledaju - da li su u pitanju Galaxy Force verzije?

    Message edited by Sammael - Friday, 2010-10-22, 5:55 PM
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 6:01 PM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    srce mi je stalo kad sam vidila ovaj cudan stol! Genijalnoooooooooo!!!

    Quote
    Jel hoda taj Trypticon na kraju?

    dobro si me sjetio,moram kupiti baterije za provjeriti to i neke lego motore smile A i da hoda, fali mu par djelova i naljepnica.

    Inace,dobrodosao na forum!




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    SammaelDate: Friday, 2010-10-22, 6:05 PM | Message # 8
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 38
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Imaš u prvom Picasa albumu još slika sa stola smile
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 6:17 PM | Message # 9
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Vidila, i slinim, kako dobro izgledaju, pucaju oci od detalja biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    nonoDate: Friday, 2010-10-22, 7:40 PM | Message # 10
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Covjece do sada di sam vidio najviše transa na par foruma je bio papataz ali tebi skidam kapuuuuuuuuuu, respekt.

     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 9:21 PM | Message # 11
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    @Sammael - Au brate, odakle ti lova za Fansproject dodatke? I City Commander set?
    I Masterpiece figure?
    I toliko Classics-a?
    I Primusa?

    I?
    I?

    wacko wacko wacko

    Au bre, obicno kad vide slike moje kolekcije, ljudi pitaju jel mogu da dodju malo kod mene da se poigraju, ali ovo - ovo je neverovatno! Svaka cast!

    Sve Sajbertron figure - sem Unikrona, Tandrkrekera, Ransaka i Skrapmetala, su mi laznjaci... Cak i Armada Skajvorp, koji je - pazi sad Holandski laznjak, ima zvukove i fore kao original, ali mu boje nisu dobre.... Sirotinja :).

     
    SammaelDate: Friday, 2010-10-22, 10:46 PM | Message # 12
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 38
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Hvala, hvala biggrin

    Jbg, kupovalo se tokom godina. Npr. Masterpiece Starscream i OP su mi bili poklon samom sebi za rođendan pre jedno 4 godine, ako se dobro sećam. Ove godine sam napravio baš veliku pauzu i nisam skoro ništa kupovao (osim po neke ROTF figure kao što je Divebomb i slično), ali sam prelomio da Fansproject dodatke za Bruticusa moram da imam te sam pozajmio pare da ga kupim a onda jurio dodatne poslove kao nenormalan da bih vratio dug.

    City Commandera sam propustio prvi put ali drugi put sam shvatio da jednostavno moram da ga imam...

    Da ne plaćam kredit za stan, bilo bi ovoga još mnogo, mnogo više... doduše u kevinom stanu sigurno više ne bih imao gde da to držim, tako da je ipak dobro što plaćam i kredit za stan. bash

    Sledeće što planiram da nabavim su Takara 2010 Unicron, Takara Masterpiece Grimlock i Fansproject Warbot Defender (valjda uspem nešto od toga da kupim sebi za NG). A moram da pokupujem i preostale Henkei figure koje mi fale, a cene su im odletele u nebesa. Pre-orderovao sam i ovaj novi set sa Classics Cyclonusom i Hot Rodom pa se nadam da ću do decembra naći pare za to. Duže vreme već inače razmišljam o pljački banke kao idealnom rešenju za sve moje probleme.

    Mogu ti reći da ti lažnjaci odlično izgledaju ovako na fotkama, da boje nisu bile malo čudnije ne bih ni primetio da nešto nije u redu.

    Animated kolekcija ti je sjajna, iako ja ne volim lično Animated stil (crtaći su bili super zbog priče), svakako je impresivno videti ih sve na jednom mestu. Fale ti, ako se ne varam, samo Rodimus i Ironhide? Ne računam gazilion repaint-ova.

     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 11:13 PM | Message # 13
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ne fale Rodimus i Ajronhajd, ne putu su do mene! biggrin

    Ustvari, stigao mi je paket danas, ali nisam stigao da ga podignem zbog posla, a na onom papiricu samo pise "SAD", tako da - il' su Mastersi, il su TFsi, a necu znati do sutra! Aaaaaaa, agonija! :D

    na slikama od Animated nije jos Klifdzamper, koga sam, kao i Arsi i Blekauta, morao da narucim verzije iz Japana jer ih je bilo lakse nabaviti nego americke...

    Kad smo vec kod verzija, ako uspem da nabavim americkog MP Grimloka za 70ak dolara, super, ako ne - zivecu bez njega...

    Dok nije doslo do ovog zastoja sa domacim karticama, kupio sam sa BBTS-a War For Cybertron Prajma i Bamblbija. BB me toliko iznervirao da sam ga zavrljacio na drugi kraj sobe i... nisam nikad nasao sve delove. Kreten.

    Jedan moj drugar je, kad su se tek pojavili Animated TFsi u TL- u, uzeo kredit i kupio sve sto je trenutno bilo u ponudi.
    Ja nikad nisam ucinio tako nesto - ne volim da dugujem ni ljudima ni drzavi :).

     
    SammaelDate: Friday, 2010-10-22, 11:26 PM | Message # 14
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 38
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Dobro mi je poznata agonija iščekivanja paketa biggrin

    Kakvog zastoja sa domaćim karticama? Moja Revolving kartica radi sasvim normalno, pre 2 nedelje platio sam za Darkmounta i Drifta koje očekujem (stižu valjda sledeće nedelje).

    Ja se baš dvoumim oko WFC Prajma i Megatrona, deluju mi sićušno u poređenju s Classics figurama. A i imam ih već u War Within obliku kao Titanium 6" figure, pa nisam siguran da mi treba 2 primerka

    Ako te je Bamblbi toliko frustrirao, ne preporučujem Masterpiece Megatrona. Odlična je figura, ali mi dan danas treba pola sata da ga transformišem. sad

    Inače, ti si iz BG-a? Možeš da navrneš jednom do mene da pogledaš kolekciju i da se ispričamo lepo o Transformersima.

     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 11:33 PM | Message # 15
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Nisam, nisam iz BGa, iz Valjeva sam.

    Zastoj je taj da na BigBadToyStore.com ne prolaze domace Internet kartice, navodno cekaju da kod nas proradi PayPal, a ja sam se bas navadio da kupujem preko njih. Sve sto je kupljeno iz inostranstva ili je od njih, ili mi je drugar kupio u SAD, i samo par stvari je sa britanskog Amazona - kada uspem da nadjem prodavca koji salje u Srbiju.

    Za MP Megsa znam, jos od kako sam video OVO :).

     
    Forum » Razne igracke » Action figure » Transformersi (povece slike, izvinjavam se)
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024