.
Tuesday, 2024-04-23, 8:38 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Forum moderator: Watashiii  
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Trading Card Game
    Trading Card Game
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 6:04 PM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Ja ih obozavam, toliko ih imam da se rijetko sjetim igrat,ali ih volim s vremena na vrijeme prelistavati
    i gledati slikice. Uskoro fotke.
    Slobodno pisite i stavljajte fotke onog cega vi imate smile




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Friday, 2010-10-22, 7:12 PM | Message # 2
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Uh, presto sam s tim prije x vremena. Skupljo sam rpe i rpe karata bez potencijalnih suigraca ili pretjeranog interesa, imam ih samo da smire moju potrebu za kartama bez da mi udovolje zeljama za kupovanjem gluposti. To su sve postale samo karte za mene

    Added (2010-10-22, 7:12 PM)
    ---------------------------------------------
    Btw. od svog tog smecha, harry potter, M:tG, pokeman, yugioh itd itd, najvise me odusevila igra Shaman King iz vise razloga:
    1) nije koristila klasicnu metodu drzanja karata u rukama nego su se karte slagale na battlefield i simulirale borbu prsa u prsa kroz borilacke vjestine fokusirane na obranu
    2) nije bilo zasebnih karata koje su energy tokens ko u vecini igara nego su se koristile iste karte samo prevrnute naopako
    3) character card je imala dvije strane i jos ultra-skriveni mega ability unutar karte koji se vadio van ko ladica. Za dobit taj ability, moralo se dosta riskirati i popiti udaraca al onda kad podivljas EEEEEEEe

    Ovak zgleda igrace podrucje svakog igraca:

    klik!

    Pocinjalo bi se u zelenoj zoni i svaka nemogucnost da se obrani bi gurala lika u zutu pa crvenu zonu nakon cega bi lik koj je pao izgubio bod (od 3 ili tako nesto). Naravno, sto je dalje u zoni, to je ludji tako da se ponekad isplati riskirati i povlaciti se u opasniju zonu

    mislim da je tcg propao nakon prvog izdanja. Steta sad


    LagCity Network

    Message edited by Watashiii - Friday, 2010-10-22, 7:13 PM
     
    papatazDate: Friday, 2010-10-22, 9:05 PM | Message # 3
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ja sam igrao Yugioh, ali znaci IGRAO, isao na turnire, gubio od duplo mladje dece, sve redom! biggrin

    Onda se jedini covek sa kojim sam igrao u mom malom ali budjavom gradu odselio, i na kraju sam gomilu karata zamenio za jednog jedinog Transformersa, cisto da ih ne poklonim.

    Imamo sad klinac i ja po spil Pokemon karata, ali on ne zna engleski i hoce da igra vise kao neku mesavinu crtaca i svega sto mj padne na pamet, tako da - nije da se ne igramo, ali to nije nista zvanicno :).

     
    nonoDate: Friday, 2010-10-22, 9:16 PM | Message # 4
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Meni je Yu-Gi-Oh! dobar ima u njemu taktike nije ko crtić več se da namučiti u njima za pobjedu.

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 10:33 PM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Harry Potter - Ja sam obozavala i dalje obozavam ali mi je lijeno opet ucit i citat pravila karte Harry Potter. Skroz je bilo zabavno,sve dok nisam slozila nepobjedivi deck pa nitko nije zelio igrat vise igru. Nekidan sam taj dek morala prisilno rastavit i slozit nesto slabije i sad cekam da brat opet pozeli da igramo.

    Shaman King - tooo,zakon igra. To smo Watashi i ja igrali,pokupovali cijeli zagreb i igrali po birtijama. Nije losha igra,ali sam takodjer zaboravila pravila,a znam da je bilo nesto extra jednostavno.

    Pokemon i Yu-Gi-Oh nikad nisam igrala,ali su mi Pokemon karte tako super za gledanje crteza, Yu-gi-oh sam imala preko 1000 komada kopija,pa sam ih dala jednom djetetu da uziva.

    Magic The Gathering - bila sam jedno vrijeme uzivljena u ilustracije i igru. Cak sam pohodila i igraonicu i dobila neke darove kao novi clan,ali nisam se puno ugrijala. Brat i ja smo kasnije jos igrali par puta, potrosila sam masne pare na sve to i na kraju mi ostalo 200 komada,ostatak mijenjala za LEGO.

    LOTR - dobila prekjucer od Yode na poklon dva seta,Aragorn kutiju i Gandalf kutiju, bas me zanima kakva je igra za igranje.

    Marvel - neke karte,starter set,nikad igrano,treba sjest i proucit pravila

    sad se ne mogu sjetit ,ali cim nadjem fotke ladice s kartama, stavim.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-22, 11:49 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Saturday, 2010-10-23, 0:53 AM | Message # 7
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    uh, hari poter hari karata imam HRPE!!!11 Jedno 3-4 decka strateski slozenih karata raznih boja/vrsta i jos kilu nesvrstanih

    Magic vidim da imas iz istog razdoblja kad i ja. Kamigawa!!!1 Kamigawa je najbolje razdoblje jer je sve neki kungfu-samuraij-nindje smile


    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2010-10-23, 1:08 AM | Message # 8
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    pa to smo onomad zajedno kupovali kad je bilo na popustima,cijeli kamigawa set za 50 kn smile

    kasnije sam od jednog lika dobila preko 1000 komada,jer on igra to ,a to su kao neke slabije karte koje mu ne trebaju pa dao meni jer volim gledat slike. AL posto sam zakljucila da je tog previse mijenjala ih za LEGO kocke i dobila nekih super stvari kao sto je ovo
    http://www.brickset.com/detail/?Set=6066-1




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Saturday, 2010-10-23, 10:33 AM | Message # 9
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Uuu, ovo je definitivno bolje od karata :O

    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-10-29, 0:26 AM | Message # 10
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    eto kinezi meni pripremili dva nova decka biggrin

    8kn -manje od 1 euro





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    StoneAgeHeroDate: Sunday, 2010-10-31, 10:05 AM | Message # 11
    Novajlija
    Group: Users
    Messages: 14
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Harry Potter me jako brzo prosao, al zato Yugioh i Pokemon sam godinama skupljao. Pokemona imam mali milion i sve iz dobrih edicija, dok su to jos bili pokemoni (prve 2). Shaman king imam par deckova, al ih rijetko kad pogledam.... Pokemone obozavam listat debeli album i uzivat u slikama. Yugioh jos uvijek znam zaigrat s frendom, al samo stare, a ne ovo GX sranje....
    Karte su super, al sam u zadnje vrjeme nabrijan na warhammer...
     
    papatazDate: Sunday, 2010-10-31, 10:22 AM | Message # 12
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Ima li za Pokemon TCG dobra igra za PC kao sto su Power of Chaos igre za Yugioh?

    Secam se da sam pre jedno desetak godina cak i pisao recenziju za jednu Pokemon TCG- PC igru, ali ne mogu da joj se setim imena...

     
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-10-31, 11:16 AM | Message # 13
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    meni je brat prije neki dan poklonio Pokemon deck iz starijih edicija. KAd budem opet pri lovi moram si s oglasa uzet jeftinih karata,jer me ne zanima igra koliko slike.



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Sunday, 2010-10-31, 11:16 AM
     
    StoneAgeHeroDate: Sunday, 2010-11-07, 5:45 PM | Message # 14
    Novajlija
    Group: Users
    Messages: 14
    Reputation: 3
    Status: Offline
    Quote (papataz)
    Ima li za Pokemon TCG dobra igra za PC kao sto su Power of Chaos igre za Yugioh?

    Secam se da sam pre jedno desetak godina cak i pisao recenziju za jednu Pokemon TCG- PC igru, ali ne mogu da joj se setim imena...

    Ima. Jako ju je tesko naci za skinuti, dobivala se uz prve starter setove briem 1999, il tako neke godine.
    Igra je bila super, al si nisi sam mogao raditi dekove (mogao si, al nisi mogao igrati s njima). Igralo se sa slozenim dekovima (2 + 2 tajna) Wiki

    Ako ima neka kasnija igra ne znam.

    Message edited by StoneAgeHero - Sunday, 2010-11-07, 5:48 PM
     
    nonoDate: Sunday, 2010-11-07, 5:55 PM | Message # 15
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Nije tako teška za anci ta igra imo sam ja modificiranu da radi na WinXP i Win7, inace radi samo pod 98. Igra je odlična samo šteta kkao kažeš samo sa njihovim dekovima se more igrati i pomalo linearna i dugačak tutorial

     
    Forum » Razne igracke » Društvene igre » Trading Card Game
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024