.
Friday, 2024-04-26, 11:11 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Da li smo mi normalni? :) (U prvom redu ja :D)
    Da li smo mi normalni? :)
    ReaperDate: Thursday, 2010-11-11, 8:13 PM | Message # 16
    Pisača mašina
    Group: Moderators
    Messages: 270
    Reputation: 9
    Status: Offline
    Evo ja sam izraćunao da sam prošle godine potrošio oko 4000 kuna na Star Wars figure,oko 2000 kuna na stripove i oko 1000 na filmove.
    Znam da je puno manje nego kod vas ali ja sam student i nemam stalna primanja tako da je u biti puno.
    Kao što je rekla @Sonjecka,jele su se nekad i konzerve al bitno da su stripovi i figure na polici biggrin
     
    bob_rockDate: Thursday, 2010-11-11, 8:20 PM | Message # 17
    Brzoprsti
    Group: VIP
    Messages: 871
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Ma jbt, meni se više ništa ne da kupovat. Sad samo prodajem i mijenjam. Recesija jbg

    http://www.njuskalo.hr/knjige-knjizevnost/60-tak-naslova-oglas-1948460
    http://www.njuskalo.hr/stripovi/otkrice-sveta-stripu-oglas-1948513
    http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/hrpa-igracaka-djecu-oglas-1814844
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2010-11-11, 8:22 PM | Message # 18
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    moja primanja isto nisu redovita,ali kad jednom dodju, dodju odjednom i onda ja to ne znam ko penzioner rasporedit za kruh i mlijeko (ok,mlijeko mi ne treba,jer sam alergicna) nego odma spiskam sve pa se onda snalazi,al nema boljeg osjecaka kad imas nesto sto tako volis i sto je samo tebi toliko napeto.

    prvo pravilo kolekcionara, cim dobijes pare ulozi u stvari za prezivljavanje, tipa:

    kupi najjeftiniji toster/pekac -onaj sto pritisnes za tople sendivce, 100 kn,a mozes jest kruh danima,i nikad nije star.

    drugo: konzerve su odlicne i traju hrpu godina, iskoristi mladje ukucane koji studiraju ili rodbinu koja ima iksicu i jeftino nabavi hrane u menzi biggrin

    trece: pazi koliko trosit wc papira, papir je skup a i šume se unistavaju

    ima jos tog,al idem prvo jest roditeljsku hranu! smile




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Thursday, 2010-11-11, 9:03 PM
     
    ReaperDate: Thursday, 2010-11-11, 8:45 PM | Message # 19
    Pisača mašina
    Group: Moderators
    Messages: 270
    Reputation: 9
    Status: Offline
    Tri zlatna pravila happy
     
    papatazDate: Thursday, 2010-11-11, 9:55 PM | Message # 20
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Auh, kako sam ja super normalan! happy

    Prvo pravilo: Plati racune i rasporedi minimum para za svaki dan

    Drugo pravilo: plati za dete casopise, ekskurzije, casove... posle plachi. happy

    Trece pravilo: sva pravila padaju u vodu kad naletis na nesto sto ti se svidja...

     
    sonjeckaDate: Thursday, 2010-11-11, 10:22 PM | Message # 21
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    MALI VODIČ KAKO OSTATI NENORMALAN U OKVIRIMA NORMALNOG

    prvo pravilo: kad dobijes napokon novce,drzi sve na bankomatu i pomalo dizi pare, tako ce izgledat da ne trosis previse.

    drugo pravilo: podredi zivot internetu,tako da ti jutarnju kavu zamjene aukcije i aukcije,pa opet aukcije i pomalo oglasi. Tu ces uvijek naci nesto sto nije previse potrebno u zivotu,osrednje,ali jeftino pa ce i to dati privid malom ulaganju i potrosnji.

    trece pravilo: Obidji shopove s igrackama,toliko se svidi prodavacicama da jednostavno nemas muda izac iz ducana ako nesto ne kupis. Nema veze,bar ces skupit bodove na racunu za besplatan djecji rodjendan, pogotovo je isplativo onima koji nemaju djece.

    cetvrto pravilo: nadji forum gdje ima slicnih tako da ti bude lakse i da se medjusobno uvjerite da j sve to ok,i da je lijepo imat hobby,da neki rade od 8 do 16 ,a potom trose pare na neke fine "dosadne hrane,suludo glupa putovanja na karibe, nemilosrdno sugavu odjecu, precijenjene aute ili vile". U prijevodu - hrana se pojede i probavi,a igracke ostaju, lijepo prikazano u happy mealu

    peto pravilo: krivi drzavu sto dajes hrpe para na npr. LEGO setove, jer drzava ne nabavlja dosta ekskluzivnih stvari pa moras isti tren kupit proizvod da se ne bi dogodilo da zauvijek nestane iz prodaje i krivi drzavu sto ti na ebayu naplacuje veliku postarinu i carinu.

    sesto pravilo:za poklone svojim bliznjima kupuj igracke,gustas u kupovini,a ne grize te savjest da samo sebi kupujes. Oni ce ujedno zavoljeti to,poceti kolekcionirati jer su nesvjesno nagovoreni pa se nece zgrazati i proklinjati te kad ih zicas pare od rodjendana (koje su dobili od nekih nemastovitih iz rodbine) da ti kupe jos igracaka.

    sedmo pravilo: uvijek ima prostora u sobi,i policama i nikad nije dosta kolekcija. A nabavljanje jos i jos pospjesuje ti seriju kolekcije koja dobiva 10 puta vise na vrijednosti iako to nikad neces prodavat no tko zna-nikad ne reci nikad,ali nikad kad.

    osmo pravilo:
    osmo pravilo, ono samo postoji i moj je sretan broj,mantra,tantra,čakra,kakra...

    deveto pravilo: u vrlo si dobrom polozaju nadjes li zivotnog suputnika koji isto razmislja ili jos agresivnije.

    deseto pravilo: ja sam umjetnik meni nabavljanje ovih stvari sluzi kao inspiracija, sve ce se to jednog dana isplatiti. A kad smislis dobar projekt baziraj se da budes u dobiti sto znaci iskoristi sponzore i kontaktiraj ih s objasnjenjem da ti treba hrpa igracaka za postavljanje rada.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/


    Message edited by sonjecka - Thursday, 2010-11-11, 10:30 PM
     
    mamanaDate: Friday, 2010-11-12, 9:10 AM | Message # 22
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 132
    Reputation: 11
    Status: Offline
    sonči, ti si zakon! smile
     
    WatashiiiDate: Friday, 2010-11-12, 2:12 PM | Message # 23
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    bas je na zadnji animafest bila izlozba igracaka dusana vukotica. Rpe i rpe starih igracaka iz 70ih, nesto divno smile

    LagCity Network
     
    mamanaDate: Friday, 2010-11-12, 3:50 PM | Message # 24
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 132
    Reputation: 11
    Status: Offline
    Meni je troje djece "perfect alibi". biggrin

    Jednom me jedna prijateljica, kad sam je došla olakšati za vrećicu kinder figurica, pitala "Tko ti od djece to skuplja?", a njen će muž na to "Ja mislim da to najviše skuplja ona." Prozreo me! happy

     
    sonjeckaDate: Friday, 2010-11-12, 8:59 PM | Message # 25
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    hahahahahha, ti muzevi!

    danas smo u city centru cekali neki red i propuste prije mene i špike obitelj s malim djetetom jer je zena vikala "zar mi s ovako malim djetetom moramo cekat red" na sto sam rekla spiki da nam hitno treba malo djete. biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2010-11-13, 8:21 PM | Message # 26
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    i ovo se tetama odnilo uokvireno da znaju kako ih kupci vole smile





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    nonoDate: Saturday, 2010-11-13, 9:29 PM | Message # 27
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Vučine su tu wink

     
    sonjeckaDate: Saturday, 2010-11-13, 9:48 PM | Message # 28
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    malo reklame ,uvijek dobrodoslo biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    WatashiiiDate: Sunday, 2010-11-14, 4:39 PM | Message # 29
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    da nam hitno treba malo djete

    kupi lutku pa kamufliraj biggrin


    LagCity Network
     
    nonoDate: Sunday, 2010-11-14, 5:03 PM | Message # 30
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    DA da pa ono u kolica pa kao kolica padaju ko u onome taljanskome prahistorijskome fimu.

    Mi našu princezu ajmo reci samo iskoristimo kad idemo račune platiti pa da ne čekamo u redu pošto imamo malo djete preko reda hehe smile smile smile smile


     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Da li smo mi normalni? :) (U prvom redu ja :D)
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024