.
Friday, 2024-04-19, 9:54 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 2
    • 1
    • 2
    • »
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Izložba Barbie i Lega (Sarajevo, Split, Zagreb...)
    Izložba Barbie i Lega
    Dread_lockDate: Saturday, 2011-04-02, 6:44 PM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Evo danas vidila plakat:

    link
     
    nonoDate: Saturday, 2011-04-02, 9:47 PM | Message # 2
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    SPALADIUM ARENA će od 15/04/2011 do 23/04/2011 biti domaćin najveće izložbe dviju najvoljenijih igračaka na svijetu - BARBIE LUTKE I LEGO KOCKE!!!

    Cijena ulaznica je samo 30 kuna, a posjetitelji će imati prigodu vidjeti kako su izgledale njihove omiljene igračke prije pedeset godina. Izložba je prvi puta prikazana 2004. godine u Munhenu i od tada je obišla zemaljsku kuglu, a evo u travnju u dane prije praznika djeca će moći uživati u "druženju" s najomiljenijim igračkama. I ne samo djeca!!!

    Ova izložba je udružila Barbie lutku i Lego kocku i nezaboravna je zabava za cijelu obitelj!!!

    Barbica je stara 50 godina ali je i dalje najprodavanija igračka na svijetu, dok Lego kocke imaju 2400 oblika koji se mogu međusobno spajati. Ovo je jedinstvena prigoda da se upoznate sa svijetom Barbie lutke i Lego kocaka!

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cool


     
    amidalaDate: Saturday, 2011-04-02, 9:52 PM | Message # 3
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ja ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm
     
    nonoDate: Saturday, 2011-04-02, 9:52 PM | Message # 4
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    ja neidemmmmmmmmmmmmmmmmmmm i žao mi

    HOČEMO SLIKE VI KOJI IDETE I TO GRO SLIKAAAAAAAAAAAAAAAA barbarian barbarian barbarian barbarian book


     
    amidalaDate: Saturday, 2011-04-02, 9:54 PM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 3195
    Reputation: 45
    Status: Offline
    možeeeeeeee
     
    Dread_lockDate: Saturday, 2011-04-02, 9:55 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    biggrin no problem biggrin
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2011-04-02, 10:22 PM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    mogli bi se dogovorit mi iz Splita pa da svi idemo zajedno smile



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    krizaDate: Saturday, 2011-04-02, 11:25 PM | Message # 8
    Trgovac Lego nekretninama
    Group: VIP
    Messages: 279
    Reputation: 11
    Status: Offline
    cry

    odlazim.....:)
     
    SMEHDate: Sunday, 2011-04-03, 1:00 AM | Message # 9
    LEGO recenzent
    Group: Users
    Messages: 246
    Reputation: 40
    Status: Offline
    Evo slika 15 dana prije biggrin
    Sala, slike su sa ove sarajevske izlozbe prije pet godina. Sta reci, izlozene su bile (navodno) sve barbike do tada napravljene. Kako se tatina princeza tad jos nije rodila (cak ni postojala kao idejni projekat) taj dio izlozbe nas nije nesto ni previse zanimao. Znam samo da je bilo natjecanje u oblacenju sarajevske barbike (ima slika). Lego....za lego ne mogu reci da je taj dio izlozbe bio spektakularan, ali se je ipak moglo vidjeti nekih 50 velikih kreacija, mnogo mozaika, zastava itd. U organizaciji izlozbe su bili pozvani i generalni zastupnici lega za bih (solidex), koji su izlozili mnoge svoje modele, organizovali igraonicu i prodajni stand sa cijenama koje su bile skoro pa bez marze (cca jeftinije 20-30% manje nego u prodavnicama). Isti ti su i mene pozvali, pa smo sin i ja osim besplatnih ulaznica za svaki dan imali izlozene i neke svoje setov, a dobili smo i jednu izlozbenu vitrinu gdje smo stavili setove mog rodjaka, koji datiraju iz 1974-76 (slika 5).
    Inace svaki dan su bile organizovane karaoke za djecurliju, maskenbali, kino, lego takmicenje sa nagradama itd. Naravno bila je tu pored lego-barbi igraonice /cca 300-400 kvadratnih metara) i kafana za roditelje.
    Sve u svemu, isplati se otici i vidjeti (oni koji su bili u legolandu ce sigurno biti razocarani, ali zato vi koji niste tamo bili, vama ce se sigurno dosta toga svidjeti).



    http://www.brickset.com/search/?ownedBy=hrkica
     
    sonjeckaDate: Sunday, 2011-04-03, 1:09 AM | Message # 10
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    hvala ti smehonja!

    ja cu sigurno otici pogledati, nije previse 30 kn za jedan takav izlazak.
    Ne zanimaju me bas Barbie lutke, al svejedno mi je i to interesantno pogledati kako su se razvijale (ne u struku) kroz godine.
    Nisam sigurna,al mislim da je ova izlozba prije pola godine bila u Srbiji (ili mi se nesto pomjesalo) i ljudi nisu bili previse odusevljeni. Vjerojatno ,kao sto si vec rekao,oni koji su bili u Legolandu.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    SMEHDate: Sunday, 2011-04-03, 2:23 AM | Message # 11
    LEGO recenzent
    Group: Users
    Messages: 246
    Reputation: 40
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    da je ova izlozba prije pola godine bila u Srbiji

    jest


    http://www.brickset.com/search/?ownedBy=hrkica
     
    papatazDate: Sunday, 2011-04-03, 2:36 AM | Message # 12
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    ljudi nisu bili previse odusevljeni

    Nisu smile

    Bio je Sammael, pa i njega pitajte... ja nisam.

     
    WatashiiiDate: Sunday, 2011-04-03, 3:21 AM | Message # 13
    dežurni RPG & DnD radoholićar
    Group: Moderators
    Messages: 1209
    Reputation: 24
    Status: Offline
    sli-ke, sli-ke, sli-ke, sli-ke :navija:

    LagCity Network
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-04-15, 3:03 PM | Message # 14
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    posto mene vec hvata putna groznica i slicne gluposti su mi se nakupile tijekom buduceg tjedna, SPika me jutros iznenadio i odveo na izlozbu (skroz sam zaboravila da se ovih dana otvara) i moram priznat da su mi se vise svidile Barbie nego LEGO.
    Barbie su jaaako zanimljive, od razvoja lutke, preko mode i promjena lica ili vrlo realisticna lica poznatih i slavnih osoba.Super su i Disney likovi u Barbie izdanju. Lego je totalno razocaranje, za obicne promatrace vjerojatno zanimljivo,al za ljubitelje koji poznaju setove, mogu se razveseliti samo s dva tri izloska,ostalo su sramotno nabacani setovi koji cak nisu prikazani ko setovi ,nego su rastavljeni u segmente i nabacani na npr. neke planine. Tako da ispada da su izlosci nesto izmedju slozenog seta i napola slozene kreacije. Ovo sto je na slikama od SMEHA nije bilo niceg. nije bilo ni starih setova,samo nekoliko novih i nesto mozaika.
    30 kn se isplati dati samo zbog barbie lutaka, lego je nesto manje od osrednjeg,no za djecu je simpa, postoji veliki bazen s kockama za igru i jedno 100ak barbica nabacanih na hrpu za igranje.
    Imam hrpu slika,pa ako ste zainteresirani mogu ih staviti,al mozda da ne spojlam neko vrijeme za one koji bi htjeli prvo vidjeti uzivo.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Saturday, 2011-04-16, 7:13 PM | Message # 15
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Bila sam danas... Razočarana jesam... Mislin nije strašno loše, al da je dobro ne bi rekla.
    Barbia ima dosta, ali opet nije dobro prikazano, žao mi je što nisu stavili Barbie kuće, i npr. Barbie biciklu (to mi je ok)
    A Lego..... Siromašno... Toliko toga neprikazano... Moj brat se razočara šta nisu prikazane Mini figurice (i ja sam tim razočarana), još san razočarana šta su samo prikazani setovi HP, Techic, Spužvabob... nešto malo ostalih ali presiromašno..... cry
    Al super su mi Lego slike Joda, Coca-Cola i ostalih! smile
     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Izložba Barbie i Lega (Sarajevo, Split, Zagreb...)
    • Page 1 of 2
    • 1
    • 2
    • »
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024