.
Friday, 2024-03-29, 1:03 AM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Novogodisnji Pokloni
    Novogodisnji Pokloni
    sonjeckaDate: Sunday, 2010-10-24, 2:13 AM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Dugo vremena nisam vjerovala u to ogromno trosenje love bas na te dane kad stize "djed mraz",
    ali sad kad imam neku svoju kintu onda jedva cekam razveseliti kucnu djecicu (brata i sestru) s necim.
    San mi je uvijek bio da me snadje hrpa zamotanih darova, kao u filmovima,pa eto zelim im to priustiti jer su i oni kolekcionari postali uz mene. Mrzim kupovati pred novu godinu i bozic jer to nema smisla, kupiti samo da kupis!
    Kupujem mjesecima prije kad mi se nesto svidi, moze kostati i 5 kn bitno je da znam da je pogodjen poklon.
    Pa ,eto, prosle praznike su dobili hrpicu svega, a ove godine ce takodjer,
    i ja jedva cekam kad pocmu otpakiraviati poklone jer nema nista bolje od grupne histerije,urnebesa i veselja.:)

    od crvenog stolnjaka se ni ne vide svi zamotuljci
    slika od prosle godine





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    papatazDate: Sunday, 2010-10-24, 9:33 AM | Message # 2
    Brzoprsti
    Group: Moderators
    Messages: 991
    Reputation: 34
    Status: Offline
    Uh, ja sa Novom Godinom imam jakih problema :).

    Prosle godine sam sam sebi kupio Animated Ultra Magnusa Leader klase, a gospodja mi je kupila Megartona, isto Leader- a. Ove godine, jos se uopste nije pojavilo nista sto mi se dopada, a sto ima tako neku veliku komponentu, sto je nezgodno jer mene u vreme praznika uhvati jos gora potrosacka groznice nego inace, i koristim to kao izgovor da kupujem VELIKE stvari :D.

    Obozavam praznike, cak smo poceli i da kacimo carape za poklone, njih koristimo za sitne igrackice (za nas decake) odnosno za sitnu sminku (za gospodju).

    Sve u svemu, jos uvek nisam poceo ovogodisnju kupovinu jer uopste nemam ideja... Ako me nesto inspirise, javicu vam na vreme biggrin

     
    sonjeckaDate: Thursday, 2010-12-02, 2:14 AM | Message # 3
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    evo par sitnica bozicno - novogodisnjih koje sma dobila za rockas jer je najbitnija cokolada biggrin

    kad je dosla ponoc,spika mi je dao ovu limenu disney lopticu za bor koju sam otovrila ,a unutra mali panetone kolac sa svjecicom koja kad se ugasi sama se upali biggrin pa su mi on i sestra pjevali hepi brzdeeej tu juuuu,a ja sam puhala par puta jer bi mi svaki put rekli ZAŽELI:D

    sjaji na šilji biggrin

    a ovak kucica je doslovno preslatka,samo je ukucane ubila neka posast





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Thursday, 2011-11-03, 2:54 PM | Message # 4
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    evo da podignemo i ovaj topic,mogao bi uskoro postati aktualan biggrin
    ja sam ove godine u debelom zakasnjenju ,jos ni jedan poklon nisam kupila i sakrila. Prosle godine sam to pocela vec radit u 7 mjesecu biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Forum » Ostalo » Čakulanje » Novogodisnji Pokloni
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024