.
Tuesday, 2024-04-16, 8:22 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Koko i Duhovi
    Koko i Duhovi
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:16 PM | Message # 1
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Sve o filmu i knjigama



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Friday, 2011-10-07, 1:16 PM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Da Koko i duhovi su definitivno na listi "moram pogledat". super su mi bili ti romani o Koku, još se uvik sićam kako sam se razočarala kad san pročitala kraj Koka u Parizu (tj. kad se probudija iz sna) sad
     
    nonoDate: Friday, 2011-10-07, 1:16 PM | Message # 3
    Lieutenant general
    Group: Admin
    Messages: 1573
    Reputation: 24
    Status: Offline
    kad sam vidio trailer u kinu za koko i duhovi osto sam paffffffffff i mora se pogledati. Nadam se da če napokon biti neki dobar HR film

     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:16 PM | Message # 4
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    je,bome trailer dobro izgleda, ima neku atmosferu del torovih filmova. Vjerojatno je zakon film, al naravno nedovoljno razvikan kao neka druga smeca koja reklamu ne zasluzuju.



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Friday, 2011-10-07, 1:16 PM | Message # 5
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    ne bi baš rekla da nije razvikan i reklamiran surprised
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 6
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    pa ono, nije bas da viću na sve strane.
    Naletim tu i tamo na reizdanje knjige u tisak mediji,al jedva da je i vidim-nije u izlogu i sl.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 7
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    ali pričamo o filmu, ne o knjizi? jel da? happy
    Knjige općenito nisu popularne, pogotovo hrvatskih pisaca cry

    Ali koju god novinu otvorim, naiđem na Daniela Kušana i onog malog koji glumi Koka book

    Sve mi se čini da tribamo za ovo offtopicarenje otvorit topic "Koko i duhovi"
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 8
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    svejedno! Kad je bio tvajlajt sve je drecalo u izlogu od tih glupastih knjiga-reklama na reklamu. Cim je neki nas ratni film odma svi trube s jumbo plakatima ili ne znam cim.

    Mislim, da bi roditelji novoj generaciji djece trebali pokazat sve knjige od Kusana, a onda i film. A tesko ce vidit knjigu od 39 kn koja je zabodena u nekom polumraku knjizare. Imamo mi pisaca koji su stvorili takvu reklamu da rvacki narod ludo iscekuje njihove nove naslove,a unutra bezvezarije.

    svejedno da ne offtopicarim, probat cu veceras pogledat Koka biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    oldtimerDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 9
    Colonel general
    Group: VIP
    Messages: 2305
    Reputation: 28
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Kad je bio tvajlajt sve je drecalo u izlogu od tih glupastih knjiga-reklama na reklamu

    na mrčindajzu zarade bar pola kolko na filmu. baš čitam neki dan da se tak lucas obogatio, kad se pogađao za honorar za star warse dogovorio je umjesto fiksne naknade postotak od bruto zarade + postotak od cjelokupnog merčindajza (od cijele franšize, ne samo od prvog filma). mnogi su mu se onda smijali jer je postotak izgledao bijedan prema fiksnoj režiserskoj naknadi biggrin
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 10
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    da, tako je mislim i onaj glumac sto je glumio darth vadera rekao da zeli samo lovu od mrčendajza.



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Friday, 2011-10-07, 1:17 PM | Message # 11
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Quote (sonjecka)
    Mislim, da bi roditelji novoj generaciji djece trebali pokazat sve knjige od Kusana, a onda i film. A tesko ce vidit knjigu od 39 kn koja je zabodena u nekom polumraku knjizare. Imamo mi pisaca koji su stvorili takvu reklamu da rvacki narod ludo iscekuje njihove nove naslove,a unutra bezvezarije.


    Naravno, ali realno gledajući veliki dio roditelja ni sam nije čitao kušana niti bilo šta drugo. velika večina ljudi na čitanje općenito bilo kakvih knjiga reagira blidim, sažaljevajućim pogledom i rečenicom tipa: "ne bi ti ja....". isto tako prečesto čujem kako roditelji govore djeci koja vole čitat knjige, da se ostave toga, da odrastu, da je to za malu dicu, i da je lektira dovoljna surprised šta mi je toliko stašno da bi im najradije napravila ovo: bash Tako da.... cry A šta se tiče nekih pisaca koji su od sebe stvorili reklamu, pa toliko je više od 50% stranih pisaca.
    Ali daleko od toga da mi nemamo kvalitetnih pisaca... ali oni nisu "in" sad
    E, i ne može se očekivat na jedan hrvatski film promidžba kao za Twilight. To nažalost nije realno. sad Koji hrvatski film je uopće bija dosta reklamiran? Pada mi na pamet "sretno dijete",ali to je bilo prije par godina kad su na sav glas govorili o novom valu u muzici.

    A štaš. znamo i sami di živimo sad
     
    sonjeckaDate: Friday, 2011-10-07, 1:27 PM | Message # 12
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Ma i kod nas neki "samoprozvani" pisci rade sebi dobre reklame i u biti sve ostane na toj reklami,to je sasvim dovoljno da covjek kupi knjigu. Sad je trebalo iskoristit, sve Kušanove knjige stavit u prvi plan, stavit u sve izloge i sl. Djeca se lako navuku. Cini mi se da u zadnje vrijeme djeca i vise nego prije kupuju djecje knjige kad vide neki film, sjecam se u moje vrijeme smogovaca, sjecam sestre sa nizom nesretnih dogadjaja, rodice sa harry potterom i sl. Za Narniju nitko nije cuo od mladje generacije koja nije gledala BBC seriju, dok nije izasao prvi "s-hit" film,a onda su se skinule u knjizari sve knjige s najgornjih polica,obrisala se prasina i stavile su se u izlog te, naravno, planule.

    NAzalost takav smo narod, koji ne očekuje da svoj film ili proizvod izreklamira u svojoj zemlji bolje nego neko strano smece lajk tvajlajt. Jedino kad dobijemo neko priznanje od stranaca onda se isti taj nas film vraca u kina i onda svi mahnito idu jer je to IN! al nije to tako samo kod filma. Pa onda na kraju rijetki obozavatalji pogledaju Koka, a djeca preko neke stvari ga citaju za lektiru.

    U svakom slucaju treba pogledat Koka pa nastavit pricu biggrin





    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-10-12, 0:41 AM | Message # 13
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    Konačno ga pogledala u kinu. Moram priznat da sam upravo to i ocekivala. Svakako preporuka,no malo me rastuzilo sto je kino bilo prazno i sto je svega bilo 7 ljudi. SPika i ja i neka mama sa 4 djece. Vjerojatno je mama bila preuzivljena u knjige dok su djeca htjela gledat Real steal,al mama je odabrala Koka pa im je cijeli film pricala sto se dogadja biggrin

    GLuma i prica u filmu su tako , tako. Mali glavni glumac je dobar, neusporedino drugaciji od onog "frajercine" iz serije Operacija Barbarossa . Po mom ukusu ima previse zoom kadrova na face, i prevelikih stanki, pa se gubi na dinamici koja bi trebala drzati u neizvjesnosti i paranormalnom. Neke scene su mi genijalne jer ih je stvarno predobro zacinila scenografija.Imala sam osjecaj da su za film pokupovali pola Hrelića. A ono sto me razveselilo je glazba kroz cijeli film, kao da je Elfman radio. Odjavna spica je takodjer fina i inovativna. Sve u svemu pravo osvjezenje za rvacki muvi, nakon tolikih ratnih tematika.




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Dread_lockDate: Wednesday, 2011-10-12, 0:42 AM | Message # 14
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Ja ga iden sutra gledat u Cineplexx.... biggrin
     
    sonjeckaDate: Wednesday, 2011-10-12, 0:45 AM | Message # 15
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    najs biggrin Uzivaj biggrin Mi smo sad ispucali sve sto nas je zanimalo i cekamo Tintina biggrin



    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    Forum » Ostalo » Animacije,Filmovi i Serije » Koko i Duhovi
    • Page 1 of 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024