.
Thursday, 2024-03-28, 7:16 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: sonjecka  
    Forum » Kockice » Vaše LEGO recenzije » 7187 - Escape from the Dragon`s prison (recenzija)
    7187 - Escape from the Dragon`s prison (recenzija)
    MatejEmperorDate: Thursday, 2011-05-19, 9:52 AM | Message # 1
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Evo moje prve recenzije ikada, nisam se uvještio skroz sa kvalitetom slika, a da vam pravo kažem, nije mi se ni dalo... biggrin

    Dakle,


    Broj seta: 7187
    Ime: Escape from the Dragon`s prison
    Godina izlaska: 2011.
    Dijelova: 185
    Cijena (u BiH): 45 KM (170 kn)
    Lista dijelova: http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=7187-1

    Budući da sam set sastavio odmah cim sam ga kupio, a džukela me zamolio da napravim review (on je kriv :)), onda cemo poceti sa sastavljenim setom...


    Set sastavljen i ne izgleda jako lijepo, gledajući ukupni dojam, no detalji, sitnice, su me navukli da ovo kupim... Spomenut ću oklop viteza na konju, dragon barding na konju, log brickove (meni najdraze kocke), detaljne face, veliki dragon štit... Za moju mladju sestru set je jako igriv, no meni nije. Smeta mi velika nestabilnost ovih "vrata", tj. građevine, vrlo lako pada, a i nekih okolokolnih sitnica, poput bilja, stijena, drveća i nema... dakle igrivost samog seta je jako mala, no ako imate par kingdoms setova... i malo nadogradite glavni ulaz, jako lijepo izgleda.


    Već tradicionalni figovi su jako lijepi, posebice dragon vitez, što će reći da se može dobro nadograditi već postojeća kingdoms vojska, a i ovo je lijep broj figova za pocetak gradnje neke vojske. Ono što me smeta jesu glave s dva lica... Iako su u ovim setovima dosta česte, nažalost nisu praktične. Naime, mijenjanje faca je opet posao pri cemu se glave najviše oštećuju, boja se na masnim ili imalo harapavijim prstima relativno lako izgubi za koju godinu, a samo kombiniranje ovih glava s npr city setovima je skoro nemoguće, jer e figovi izgledati jako neprirodno (nepostojanje city Headgeara koji pokriva stražnji dio glave).



    Oružje je već postalo pomalo dosadno, budći da mi već nakupilo ovih malih mačeva, sivih kopalja, a nemam ni 50% svih kingdoms setova... Doduše lijepe stvari su ovih štitovi, posebice ovaj veći koji se u ovom setu pojavljuje prvi put. Dakle, ovaj set je jako dobar za opremenje dragon vojske, a za jaku konjicu dobijemo konja Garu s prekrasnim bardingom i oklopom za glavu biggrin .
    Ističem ove smeđe kockice, jer su to meni najdraze, posebice log brickovi (7 komada) i čak 14 smeđih cheese slopeova i još nešto ovih jumpera.





    random stranice u uputstvima:

    Uglavnom jako lijep set, s dosta korisnih dijelova, ako je samostalan ne tako igriv, no kombinacija s drugim kingdoms setovima će vas sigurno satima zadržati u sobi... smile

    Moja ocjena: 8/10




    Message edited by MatejEmperor - Thursday, 2011-05-19, 9:55 AM
     
    Dread_lockDate: Thursday, 2011-05-19, 10:09 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Moderators
    Messages: 2464
    Reputation: 37
    Status: Offline
    Super mi je konj!! smile smile
     
    SMEHDate: Thursday, 2011-05-19, 12:23 PM | Message # 3
    LEGO recenzent
    Group: Users
    Messages: 246
    Reputation: 40
    Status: Offline
    Hvala na recenziji, i jako je dobra (iako prva) tako da nam sad mozes napraviti jos za koji set sto si kupio happy .
    Nego fakat gledajuci kroz recenziju, ovaj set bi tacno mogao posluziti kao dobar "gate" za neku utvrdu, a kao samostalan i nije sta (objekat mislim). Naravno izvlace ga figure i konjO i njihova oprema, kao i neki djelici rjedji u ostalim setovima (ja inace ludim za ovim prozorima i vratima). Sve u svemu iako je 45 markica, mislim da nije preskup (a pogotovo u poredjenju sa Piratima sa kariba koji su sa cijenom bash ). Ko zna, mozda i kupim ovo, naravno poslije mlina i Hari Potera kad dodje (on nam je prioritet, kao i figure serije 5).


    http://www.brickset.com/search/?ownedBy=hrkica
     
    đžukelaDate: Thursday, 2011-05-19, 9:24 PM | Message # 4
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    bravo matej, super recenzija biggrin
    ni ja se baš ne trudim jako oko fotki - poslikam jednom i prebacujem na komp - nema ponavljanja, iako mislim probat onu šemu na dnevnom svijetlu - balkonu

    set je dobar, dobije se svašta za 170kn iako su mogli malo bolje složit građevinu
    figovi su standardno prejaki

    kupujemo ziherica happy

     
    Forum » Kockice » Vaše LEGO recenzije » 7187 - Escape from the Dragon`s prison (recenzija)
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024