.
Thursday, 2024-03-28, 9:46 PM
Site menu

Login form

Search

Our poll
Podržavate li ideju stranice ?
Total of answers: 123

Site friends
  • Create a free website

  • Statistics

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: sonjecka  
    Forum » Kockice » Vaše LEGO recenzije » HP 4867, Hogwarts
    HP 4867, Hogwarts
    SMEHDate: Friday, 2011-07-01, 11:48 PM | Message # 1
    LEGO recenzent
    Group: Users
    Messages: 246
    Reputation: 40
    Status: Offline
    Set: 4867
    Ime seta: Hogwarts
    Dijelova: 441
    Minifigure: sedam
    Godina izlaska: 2011

    Najveći set od tri zadnje objavljena je ovaj. Set se sastoji od ulaznog mosta sa trikom za sprječavanje ulaska, te od dvije kule sa po dva sprata i potkrovljem. Mislim da će se jako dobro uklopiti zajedno sa naša dva dvorca (4709 i 4842) te sa ostalim HP setovima.
    Kutija sadrži četiri kesice, jedna za most, po jedna za svaku kulu, te kesica sa osmokutnim stropnim pločicama. Uz to su još i ova dva krova (koje inače jako volim). Naravno i neizbježni papirić sa naljepnicama.



    Sedam figova (opet, nisam ih slikao, jer mi jedno dijete visi na ruci u kojoj je fotoaparat, a drugo vrišti u pozadini), a to su Dementor, Gregory Goyle, Harry, Lucius Malfoy, Neville Longbottom, Professor Lupin i Professor Sprout. Vrlo fin izbor figova.

    Triki most sa svih strana sa mehanizmom za rušenje









    Kula 1, gdje se vidi cijela i jako mi je skladna, te sa zadnje strane sa svojim sadržajima (naš drugi globus....), kreveti, magična kugla u podkrovlju











    Kula 2, vrlo slična prvoj, sa kabinetom za odbranu od magičnih sila i sobom sa ogledalom









    I na kraju, spojeni, sva tri elementa jako dobro izgledaju i kao što rekoh, dobro će poslužiti za ostatak HP kolekcije







    http://www.brickset.com/search/?ownedBy=hrkica
     
    sonjeckaDate: Saturday, 2011-07-02, 0:36 AM | Message # 2
    Colonel general
    Group: Admin
    Messages: 8608
    Reputation: 50
    Status: Offline
    ooo hvala ti na ovim slikama,nisam uopce ovo vidjela iznutra. cisto se nadam da ce ovo doc kod nas do one2playa,kad jos ni pirate nisu dobili! bome set mi ovako bolje izgleda nego na slici kutije. Po mom ukusu bi volila da unutra ima vise sitnicica ko u dvorcu, u odnosu na stare setove novi setovi se vise baziraju na izgledu vanjskog zida gradjevine,nego onom sto unutra krije. ko neka scenografija,bogata izvani,unutra tanko. Super mi je ova carobna kugla,nisam ni znala da je to izaslo s tim. neki mali detalji su isto predivni,a i ove mogucnosti sklapanja. Sve u svemu,rado bi imala ove detaljcice i sve minifigove,ali set kao set mi i nije nesto pretjerano zanimljiv.
    I moram primjetnit kako se onaj telefon na Šilju ubacio u fotke biggrin odlican je!

    Quote (SMEH)

    Sedam figova (opet, nisam ih slikao, jer mi jedno dijete visi na ruci u kojoj je fotoaparat, a drugo vrišti u pozadini)


    awwwww,taman atmosfera za smirivanje zivaca uz lego biggrin




    sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
    http://toystory.blog.hr/
     
    đžukelaDate: Saturday, 2011-07-02, 1:43 AM | Message # 3
    Pisača mašina
    Group: VIP
    Messages: 399
    Reputation: 36
    Status: Offline
    svaka ti čast ak imaš živce radit recenziju uz klince biggrin

    nekako mi je set preobičan za HP seriju, nisu se baš potrudili u dizajnu
    vidim da ima detaljčića unutra što je plus
    odlično će stajati uz dvorac

    i čini mi se isplatljiv, kod nas će bit oko 450kn - što za 440dijelova + 7 figova sasvim ok ak gledamo da je licenciran set
     
    MatejEmperorDate: Saturday, 2011-07-02, 11:59 AM | Message # 4
    Pisača mašina
    Group: Users
    Messages: 205
    Reputation: 14
    Status: Offline
    Jako lijepa recenzijs smehonja.

     
    Forum » Kockice » Vaše LEGO recenzije » HP 4867, Hogwarts
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Copyright MyCorp © 2024